MUDr. Anna Horňáčková

Zubař Více

Choltice 1 adresa

4 názor

Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
č.d. 38, Choltice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Dobrý den, jednak paní doktorka už má vyplněné ordinační hodiny. Jinak s ošetřením jsem byla velmi spokojena. Hela

I já jsem spokojená. Chodíme sem celá rodina a nechystáme se měnit. Naše zuby jsou v pořádku. Ano, citlivější a slušnější jedince možná odrazuje jadrnější slovník. Ale řekněte sami, cožpak při práci sami občas neupustíte nějaké to slovo od plic?

Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velice,ale velice spokojen.Jsem u ní od minulého roku.Zubaře se bojím,ale ona mě z toho dostala.Měl jsem hodnou slušnou lékařku,ale opravy zubů stály za ho...!Nějaké tuti nuni muti je na nic.U této doktorky jsem chodil každý týden a bez problémů.Dala mi zuby do kupy a nyní mi bude dělat nový můstek,kteří jiní zubaři po dobu 16let se na to vyprdli.Chcete,aby na Vás byla doktorka slušná,milá a zuby by jste měli na nic?Já už nééééééééé.U bývalé lékařky,když jsem byl objednán na určitou hodinu,tak mě vzala za tři,čtyři hodiny a nebo jsme se museli přeobjednat.Na křesle,než se bývalá lékařka vykecala,jste seděli třeba i půl hodky a to jste si mohli zuby opravit sami.Já jsem s paní doktor Hornačkovou SPOKOJENÝ a tímto jí zdraví.HAVEL Jaromír,Pardubice.


Oklikou se této paní "zubařce" vyhněte! Také jsem k ní chodila v době, kdy jsem myslela, že nemám na výběr. Při odstraňování kazu mi navrtala nerv, aniž by mě na to upozornila nebo se s tím snažila něco udělat. Zub zadělala plombou běžným způsobem a tím pádem na to přišel až jiný stomatolog o několik let později. Mezitím došlo k zánětu nervu, nerv skoro odumřel a musel být vyndán. Mezitím se přes poškozený zubní nerv do mého těla (krevního oběhu) šířila otrava ze zubu, což může způsobit vážné zdravotní následky. Člověk může být neustále nemocný a neví proč a ono je to od navrtaného nervu.V mém poměrně nízkém věku mám takto 2 zuby mrtvé, tedy bez nervů...Paní "zubařka" je pro mě příkladem nedostatečně kvalifikovaného a profesionálního stomatologa!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu