č.d. 38, Choltice
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Dobrý den, jednak paní doktorka už má vyplněné ordinační hodiny. Jinak s ošetřením jsem byla velmi spokojena. Hela

I já jsem spokojená. Chodíme sem celá rodina a nechystáme se měnit. Naše zuby jsou v pořádku. Ano, citlivější a slušnější jedince možná odrazuje jadrnější slovník. Ale řekněte sami, cožpak při práci sami občas neupustíte nějaké to slovo od plic?

Jsem s paní doktorkou velice,ale velice spokojen.Jsem u ní od minulého roku.Zubaře se bojím,ale ona mě z toho dostala.Měl jsem hodnou slušnou lékařku,ale opravy zubů stály za ho...!Nějaké tuti nuni muti je na nic.U této doktorky jsem chodil každý týden a bez problémů.Dala mi zuby do kupy a nyní mi bude dělat nový můstek,kteří jiní zubaři po dobu 16let se na to vyprdli.Chcete,aby na Vás byla doktorka slušná,milá a zuby by jste měli na nic?Já už nééééééééé.U bývalé lékařky,když jsem byl objednán na určitou hodinu,tak mě vzala za tři,čtyři hodiny a nebo jsme se museli přeobjednat.Na křesle,než se bývalá lékařka vykecala,jste seděli třeba i půl hodky a to jste si mohli zuby opravit sami.Já jsem s paní doktor Hornačkovou SPOKOJENÝ a tímto jí zdraví.HAVEL Jaromír,Pardubice.

Oklikou se této paní "zubařce" vyhněte! Také jsem k ní chodila v době, kdy jsem myslela, že nemám na výběr. Při odstraňování kazu mi navrtala nerv, aniž by mě na to upozornila nebo se s tím snažila něco udělat. Zub zadělala plombou běžným způsobem a tím pádem na to přišel až jiný stomatolog o několik let později. Mezitím došlo k zánětu nervu, nerv skoro odumřel a musel být vyndán. Mezitím se přes poškozený zubní nerv do mého těla (krevního oběhu) šířila otrava ze zubu, což může způsobit vážné zdravotní následky. Člověk může být neustále nemocný a neví proč a ono je to od navrtaného nervu.V mém poměrně nízkém věku mám takto 2 zuby mrtvé, tedy bez nervů...Paní "zubařka" je pro mě příkladem nedostatečně kvalifikovaného a profesionálního stomatologa!!!