Anna Horáčková, veterinář Veselí nad Lužnicí

MVDr. Anna Horáčková

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jateční 42, Veselí nad Lužnicí
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Eutanázie psa

Ráda bych poděkovala paní doktorce za naprosto profesionální a hlavně lidský přístup k ukončení života našeho těžce nemocného pejska. Dokázala nám jeho odchod v rámci možností usnadnit a pejskovi ulehčit jeho nesnadný konec. A to všechno v sobotu večer, kdy pro spoustu jiných veterinářů je toto naprosto nepřípustné, nemají přeci ordinační hodiny. Moc děkujeme.


R
Ověřeny pacient

Byli jsme s fenou u pani doktorky na ultrazvuku,chtěli jsme si nechat potvrdit březost.Ona to vyvrátila,řekla.že tam nevidí ani jedno.Fena porodila 4 štěňata,sama venku v boudě v zimě,3 z nich zmrzla a to čtvrté bojuje jak může.Tak Vám pěkně děkujem,Přijeďte k nám a vysvětlete to našim dětem.Podepisuji se, nemám důvod, proč se nepodepsat.Ardamicová Radka,Dolní Bukovsko
Neni to názor VELMI SLABÝ,ale NEGATIVNÍ

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Názor přidán dne 19.03.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


J
Ověřeny pacient

Když jsme se přestěhovali do Veselí n.Luž. hledala jsem pro naše kočičky veterináře. Našla jsem paní doktorku, která je milá, obětavá a hlavně jsem s ní velice spokojená. Vždy pomůže a poradí, jak po preventivní péči,tak s jakoukoli nemocí. Ráda k ní jezdím. Vřele doporučuji. JA.


Paní doktorku znám více jak deset let. Bydlím v domě a vždy jsme měly plno zvířat. Paní doktorka je dobrý diagnostik a lékař. Vždy mi dobře poradila s krmivem i péčí o zvíře. Mohu jen vřele doporučit. JK.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti