Jateční 42, Veselí nad Lužnicí

Umístění: Ordinace Eutanázie psa

Ráda bych poděkovala paní doktorce za naprosto profesionální a hlavně lidský přístup k ukončení života našeho těžce nemocného pejska. Dokázala nám jeho odchod v rámci možností usnadnit a pejskovi ulehčit jeho nesnadný konec. A to všechno v sobotu večer, kdy pro spoustu jiných veterinářů je toto naprosto nepřípustné, nemají přeci ordinační hodiny. Moc děkujeme.

Byli jsme s fenou u pani doktorky na ultrazvuku,chtěli jsme si nechat potvrdit březost.Ona to vyvrátila,řekla.že tam nevidí ani jedno.Fena porodila 4 štěňata,sama venku v boudě v zimě,3 z nich zmrzla a to čtvrté bojuje jak může.Tak Vám pěkně děkujem,Přijeďte k nám a vysvětlete to našim dětem.Podepisuji se, nemám důvod, proč se nepodepsat.Ardamicová Radka,Dolní Bukovsko
Neni to názor VELMI SLABÝ,ale NEGATIVNÍ

Názor přidán dne 19.03.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Když jsme se přestěhovali do Veselí n.Luž. hledala jsem pro naše kočičky veterináře. Našla jsem paní doktorku, která je milá, obětavá a hlavně jsem s ní velice spokojená. Vždy pomůže a poradí, jak po preventivní péči,tak s jakoukoli nemocí. Ráda k ní jezdím. Vřele doporučuji. JA.

Paní doktorku znám více jak deset let. Bydlím v domě a vždy jsme měly plno zvířat. Paní doktorka je dobrý diagnostik a lékař. Vždy mi dobře poradila s krmivem i péčí o zvíře. Mohu jen vřele doporučit. JK.