MUDr. Anna Filipenská

Praktický lékař, Hematolog, Internista Více

Bobrová 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 309, Bobrová

Je to skvělá lékařka, velice mi pomohla vždy kdež jsem měla zdravotní problémy. A mnoha lidem v mém okolí. Je mi líto negativní reakce zde na portálu, to si bude muset ale autor srovnat se svým svědomím.

Je naprosto k ničemu. Dokud po ní člověk nic nepotřebuje tak je milá až to hezké není ale jak už se jedná o těžký případ nemoci, kdy musí pořád vypisovat žádanky a předpisy, tak už tak milá není. Vymlouvá se na nějaké imaginární limity a nic nenapíše. Pokud člověk chce péči hodnou 21. století tak rychle pryč od ní!!!

Horšího lékaře jsem zatím nezaznamenal. Pomalá, užvaněná, zmatená. Navíc, předepisuje léky v gesci farmaceutického háčku, jak jsme zjistili v okamžiku, kdy nám lékárnice nabídla alternativní, prakticky totožný lék, jehož doplatek byl o 60% levnější. Jednalo se o jednorázovou úsporu v řádu stovek korun. Mimochodem, jakýkoliv předpis, který jsme potřebovali, zmastila. Od popletení léku, jejich počtu, velikosti inkont. plen apod. Tak to dopadá, když se přesluhuje dekáda...

Je naprosto skvělá.

jsem rád, že ji máme. Vše vyřeší v čas a neváhá odeslat člověka k odbornikovi když je to nutné. Vím o čem mluvím. Navíc málokdo ví, že je to bývala primařka hematologie a má atestaci nejen z všeobecnho lékařství ale taky z interny a z hematologie. Zlatej člověk.

No podle mě je to zlatej člověk, myslím, že za neschopenku jste každej rád a tady ji pomlouváte, když na ní nechcete bejt, tak ji ukončete a táhněte do práce :) No a s těma drbama... mi řekněte, kdo v jejím věku nedrbe, i vy my tu drbáme bez jejího vědomí, tak ji nechte a starejte se všicí o sebe.

Nejlepsi lekar jakeho si v Bobrove zaslouzi, kdyz vsem psala neschopenky, aby nemuseli makat, tak se jim to hodilo.

Velmi dobrá a zkušená lékařka,myslím ,že s úrovní její práce se dá jen málokdo porovnat.