PaedDr. Anna Chaloupková

Psycholog Více

Hradec Králové 1 adresa

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Jiný

Sezení s Aničkou mě provázela v podstatě celou pubertou a dospíváním. Pomohla mi ve všech životních situacích, byla velmi chápavá, dokázala se do mě dobře vcítit a vždy jsem se při sezení cítila dobře a v bezpečí. Také mě naučila základům sebe lásky, ze kterých čerpání dodnes a často si na ni vzpomenu. Je taky třeba říct, že je velmi vytížená a na sezení si počkáte, ale přesto velmi doporučuji.

Umístění: Jiný

Za mne ano-jednoznačně, u paní dr jsem absolvovala několik sezení jak sama tak párově a o s dítětem, a za mne neskutečně vzdělaná a šikovná Terapeutka. Šla jsem k ní na doporučení, kde hodně pomohla dětem, a mohu jen doporučit. Jediný minus je časová vytíženost pani doktorky. Pomohla nám ve vztahu vzájemném, sama sobě a částečně i s jednáním u svérázného dítěte. Doporučuji.

Umístění: jiné místo

Jak to říct, u paní terapeutky jsem byla cca před deseti lety s úzkostmi, kterými jsem v pubertě trpěla při navazování kontaktů. Paní doktorka mi udělala numerologický rozbor, když jsem jí řekla, že mi není dobře mezi chlapci, zeptala se mě, zda mám vyřešenou svoji orientaci. Vůbec, celou dobu jsem si u ní připadala jo blbeček, takže za mě e-e