MUDr. Anna Býmová

Zubař Více

Horní Suchá 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Školní 1286, Horní Suchá

Velmi dobra doktorka, pratelska, umi poradit. Chodime k ni cela rodina pravidelne co pul roku a dokonce nejmladsi syn si ji oblibil tak, ze se vrtacky neboji. Vice takovych lekaru. Skoda, ze za par let odchazi do duchodu, doufam, ze si nas prevezme jeji syn, ktery jak je videt, jde pekne v jejich slepejich.

Paní doktorka MUDr. Býmová byla má zubní lékařka, ale velmi nerada na její péči vzpomínám. Začala mne bolet 26 a 36 a když jsem k paní doktorce MUDr. Býmové přišla na ošetření, odmítla mne s odůvodněním,že si vymýšlím a mám opustit ordinaci. Paní doktorka vůbec nejevila zájem o můj chrup, o který jsem si velmi svědomitě pečovala. Až když jsem měla ukrutné bolesti, starou plombu z obou zubů (při jedné návštěvě) odvrtala a po odvrtání plomby mi řekla: "Moc se omlouvám,ale o tyto zuby jste definitivně přišla, byl tam skutečně kaz jak v 26 tak 36.". Co na to říct? Podle paní doktorky stačí toto strohé konstatování. Od té doby bojuji o záchranu těchto zubů. Jeden zub již nyní odumřel a když jsem paní doktorku MUDr. Býmovou slušně požádala formou písemné žádosti prostřednictvím České pošty a neboť nejevila MUDr. Býmová zájem, tak jsem zvolila telefonickou cestu (po několika marných pokusech, kdy sestřička paní doktorky MUDr. Býmové zapírala paní doktorku), bylo mi řečeno paní doktorkou MUDr. Býmovou, cituji: "Nikdy jste mne nezajímala a proto mne ani nyní nezajímáte!" V přítomnosti svědků mi danou větu paní MUDr. Býmová sdělila. Také mi sdělila, cituji: "Podám na Vás žalobu pro křivá nařčení!". Ano, i takto umí jednat paní doktorka MUDr. Býmová. Záchrana jednoho zubu tj. části, kořenové části, která zbyla, jehož prognóza je velmi nejistá, bude stát minimálně 16000 Kč a v případě, že se to nepodaří, tak mne čeká extrakce a implantát, který je minimálně za 30000 Kč. Paní MUDr. Býmovou jsem oslovila tedy s žádostí v září 2014, že danou výši žádám této nemilé záležitosti z její strany uhradit, ale do dnešního dne 1.2.2015 se vůbec neobtěžovala reagovat. Již mám lékařskou dokumentaci, ve které prokázala, že daný zub 36 v minulosti ošetřovala, jen zub 26 v ošetřování zapřela. No, co k tomu dodat? Snad jednou paní doktorka MUDr. Býmová dozná své pochybení a bude kompenzovat danou škodu, která mi vznikla (časovou ztrátu a mou snahu zub zachránit již raději nezmiňuji). Byla bych velmi ráda, aby MUDr. Býmová uznala svou chybu, za kterou se kdysi omluvila. Bohužel jsem byla tehdy dvacetiletá holka a dané zuby mi již nikdy paní MUDr. Býmová nevrátí. Škoda, že jsem tehdy nepodala na paní doktorku žalobu já. Věřila jsem ale MUDr. Býmové, že odčiní ve slušnosti to, v čem pochybila a snad alespoň uhradí škodu, která mi vznikla z důvodu její péče. Co Vy na to, paní doktorko MUDr. Býmová??? Určitě víte, o koho se jedná a budu moc ráda, když se zachováte tak, abych si Vás mohla vážit a říct, že chybovat je lidské, ale důležitější je se snažit chybu odčinit.

Také mám s paní zubařkou ty nejlepší zkušenosti. Chodím k ní od mala a nikdy jsem se nebála zubaře a s radostí k ní chodím. Velmi pečlivá, starostlivá, profesionální a má obrovský lidský přístup. Mohu jen doporučit

Hodnocení velmi dobrý snad dostatečně vystihuje kvalitu této lékařky. Schází mi tu známka výborný a tu bych udělil.

Oceňuji profesionální a zároveň lidský přístup, spolehlivost, pečlivost a odbornost.

MUDr. Anna Býmová je zubařka, které si vážím a jinou nechci! Chodím na pravidelné prohlídky a s chrupem nemám problém (je mi 34). Minule mi doporučila vhodnější zubní kartáček a po čase užívání musím konstatovat, že mi doporučila dobře. Hodnotím jako nejlepší a přeji hodně úspěchů v nelehké práci stomatologa.

Vysoce profesionální, odborný přístup, současně velmi citlivá a laskavá.
Velmi si vážím toho, že mám to štěstí být jejím pacientem.

Paní doktorka nejen svou vysoce profesionální prací, ale i laskavým přístupem dělá zázraky ...a to se u zubaře hned tak nevidí - za to ji patří obrovský dík.

Super paní doktorka, skvělý přístup!

Skutečný odborník, skvělý přístup k pacientovi, velice pečlivá a důsledná!!