Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Jiný

Paní doktorka byla naprosto neempatická. V průběhu našeho rozhovoru si vyřizovala osobní hovor (prostě mě přerušila v půlce věty a začala někoho vytáčet - zrovna jsem mluvila o těch nejvážnějších věcech, co se mi děly), zpochybňovala mé potíže (očividně neznala diagnózu, s jejímž podezřením jsem tam přišla, přitom je to docela běžné onemocnění) a předepsala mi prášky na něco jiného (AD s dlouhým nástupem, které jsou podle současné doktorky jako první volba nevhodné). Jedinou ,výhodou’ byla krátká čekací lhůta, čemuž se po zkušenosti s paní doktorkou nedivím… Nikdy bych k ní znovu nešla.

Bohuzel , Holubova umi jen predepisovat prasky silne a kdyz lecba po nekolika mesicich je jeste horsi, necha vas v tom. Prasky nemeni. Je ji jedno, jak je pacientovi..Neprofesionalni pristup. Za me by nemela ordinovat. Doporucuji radeji treba praci na zahradce.. tam udela vice uzitku nez v ordinacich..

Drzé otázky a zpochybňování mé diagnózy, kterou má již 10let - zdroj mých problémů, které mě dohnali do psychiatrické ordinace. Copak tam jdu pro zábavu? Proč si myslíte, že váš šikanovali. Jelikož jsem byl a jsem stále jiný, tak prostě odlišnost je takto trestána. Ale vše zpochybňovala. Dotazy na intimní věci, co s diagnózou nesouvisí (onanie atd) a rovnou velké množství léků na jendou.

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Jiný

Lékařka správně jde cestou volby co nejméně zatěžujících či návykových léků a postupně přidává. Nicméně, na otázky ohledně léčby (nebo na otázky, které se jí "nehodí") neodpovídá. Mlčí a pak změní téma. V začátku léčby mě silně odrazovala od psychotrapie, aby mi po půl roce řekla, že na ni mám chodit. Zeptala jsem se, co ji vedlo ke změně názoru - bez odpovědi. Celkově to na mě působí, že "zkouší," plán léčby nemá a vlastně ani moc netuší, jak k pacientovi přistupovat individuálně.

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Jiný

Prisla jsem k pani doktorce s problemy, ktere se mnou resila na prvni navsteve docela dlouho. Dospela k zaveru, predepsala leky, ktere mi vyhovovaly. Pani doktorka postupovala profesionalne, chovala se mile, lidsky. Jsem s ni moc spokojena a i kdyz chodim jiz jen na preventivni prohlidky, vzdy se tam tesim. Dekuji za ni, je to clovek na svem miste.

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Jiný

Vůbec nezajímá o pacienta. Byla jsem u ní tak 4x a jenom proto, že jsem neměla sílu najít někoho jiného. Problémy zlehčuje, třeba když jí řekneš, že se chceš zabít, tak to nechá bez povšimnutí. Při opakované návštěvě prostě vás vyslechne, ale na nic se nezeptá, nesnaží se rozebrat jednotlivý problém, a když jsem jí řekla, že prášky přestaly fungovat, tak stejně mi předepsala to samé a ještě z toho byla podrážděná. Působí strašně arogantně, skáče do řeči, zdálo se, že nemá žádnou empatie, kláde nevhodné až blbé otázky, třeba "Jakou máte povahu?" "Máte manžela anebo nějaké kamarády?"

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Jiný

Doktorka byla nehorázně drzá od začátku do konce.
Otázky které se ptala byly neslušně formulované a také potom co se mě zeptala jestli jsem byl v dětství šikanován, se mě zeptala proč jsem si to zasloužil.
Dávat vinu někomu za to že byl šikanován kvůli barvy pleti je podle mého názoru ještě hnusnější než ty léta šikanování ve škole!
Potom my předepsala silná antidepresiva (šel jsem tam kvůli bolení hlavy) a řekla my že mám brát jednu tabletku denně a že budu potom šťastnější.
Ani jednou v během půlhodinové konzultaci jsem se ani jednou nezmínil že bych byl nešťastný nebo smutný.

Rozhodl jsem další controlu u doktorky Holubové telefonicky zrušil.
Před 4 dny my přišla správa že mám uhradit neomluvený termín.

Tuto doktorku bych nedoporučil ani člověku kterého bych nesnášel.

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem moc spokojená
Přátelská empatická byla jsem.tam.skoro hodinu na vše se pečlivě vyptala.
Mohu doporučit.

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Jiný

S paní doktorkou se příjemně povídá, ale tím to bohužel končí. Řešení stylem "tady máte prášky, po kterých vás může bolet 3 týdny hlava než začnou působit. Kontrola za 14 dní." mně osobně nevyhovuje. Vlastně jsem se nic nového nedozvěděl, kromě toho, že mám výkyvy nálad - problém, se kterým jsem sám přišel.

Jednání paní doktorky mi přišlo neprofesionální a někdy až diskutabilní. Po uvedení některých mých problémů se paní doktorka zeptala, co jsem za znamení zvěrokruhu. Většina mých problémů byla způsobena třemi věcmi - internetem, dnešní dobou a tím, že jsem moc zbrklý. S tím mohu více méně souhlasit, ale řešení/diagnózu kromě "méně se starat" jsem nedostal. Dále se mnou projednávala svůj osobní názor na ostatní pacienty (samozřejmě anonymně), což ve mně vyvolalo pocit nedůvěry.

Pokud jsem zmínil nějaký svůj problém, paní doktorka ho dále neprodiskutovala a pokračovala dál. Samozřejmě nejsem profesionál, ale mně osobně by bylo příjemnější se soustředit na jeden specifický problém, než celou "škatulku" řešit najednou a předepsat prášky.

Nechci paní doktorce ubírat na odbornosti, možná jsme si jenom nesedli a já hledám od psychiatra něco jiného, než mi bylo nabídnuto. Dle mého názoru by se paní doktorka velmi hodila jako terapeutka - člověk, se kterým si o svých problémech můžu popovídat, ale nemusím je rozebírat do hloubky.

Umístění: Psychiatrie Poliklinika I.P.Pavlova Nespavost, úzkostné stavy, deprese

Paní doktorku Angelu Holubovou považuji za kapacitu v oboru psychiatrie. Je mi 43let a jsem si velmi dobře vědoma o čem píši. Při každé návštěvě v ordinaci se nedá popřít dokorčina profesionalita. Vždy vám opětuje úsměv, při pohledu do vašich očí cítí, jak se vám zrovna daří, participuje ve vašich změnách výhradně k vašemu prospěchu.

Při osobním rozhovoru s paní doktorkou máte pocit, že jste její nejoblíbenější pacient a velice paní doktorce záleží, aby zmírnila vaši momentální psychickou bolest. Má obrovskou snahu pomoci.

Je velmi těžké, najít k lékaři v oboru psychiatrie důvěru a mně se to, díky solupráci s paní doktorkou Holubovou, podařilo.

Pracuji převážně v Rakousku, ale paní doktorka oplývá takovými kvalitami, že neexistuje jediný důvod, abych nepřijela na kontrolu do pražské ordinace. Paní doktorla je úžasná žena a profesionálka v jednom.

Navíc nemohu opomenout říci, že se paní doktorka nikdy nezmýlila v medikaci, kterou jsem momentálně potřebovala.
Paní doktorky Holubové si VELMI vážím.

S úctou k paní doktorce, pacientka Simona Audová.