přijímá nové pacienty

1 000 Kč

1 200 Kč

Dozvědět se více

Od 1. 11. 2023 se mění ceny u konzultací a terapií (1hodina, 60 minut):
- individuální (1 osoba) psychoterapeutická konzultace, poradenství, ...

Léčené nemoci

• Trauma
  • Deprese
  • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

• psychoterapie

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (3)

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava psychoterapie

Chodím na psychoterapii už rok a díky Andree jsem udělala velké pokroky ve svém složitém životě. Ujasnila jsem si priority, začala poslouchat sama sebe a objevila jsem nové možnosti ve svém životě. Nyní jsem se naučila být svým vlastním terapeutem a cítím se skvěle. Jsem silnější než jsem bývala. Vím, že mě čeká ještě dlouhá cesta, ale s Andreou po boku se již nebojím zkoušet život "jinak". Pokud se cítíte ztraceni ve svém životě, navštivte Andreu :)

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dobrý den Lucie..udělala jste mi radost, děkuji a těším se na naši další práci. :))

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Co si myslím není podstatné, to musí každý zažít sám ;-)
Já jen děkuji, byl to, pro mě, velmi přínosný téměř rok. :-)

Edit aby bylo hodnoceni zverejneno:

Pani Andrea je velmi mila a vzdy usmevava.
Na terapii me hodne pomahaly jeji "rozbory" slov typu - přítomnost > (být) při tom, nebo pomoc - (sahat nekomu) po moci atp.
Temer z kazdeho sezeni jsem odchazela s novym pochopenim svych "problemu".
Zvlast vyrazne me hned z pocatku utkvely v pameti paradoxy a jejich "znazorneni" na dlouhem provazu, kdy vzdalenost paradoxu od stredu provazu nam urcuje jak moc to s nami bude "hazet". Tohle jsem napsala asi trochu nepochopitelne, ale v terapii to jiste kazdy pochopi ;-)
A nejvice asi mi utkvelo "Dej situaci, co jeji jest" - tohle je tak silna veta, ze jejim pochopenim, se mi v zivote hodne veci srovnalo.
Dal nebudu pokracovat, proste jen pani Andreu muzu doporucit kazdemu, kdo se svym problemem chce pracovat. :-)

Dobrý den Dito,
usmívám se nad Vaším komentářem a děkuji za to, jak jste v něm velmi konkrétní!! Je to pro mě moc důležité a stejně tak může být i někomu dalšímu..moc díky a mějte se, zůstáváme v kontaktu. A. :)

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava osobní psychoterapie

Konzultace byla hrozně milá, bez jakýchkoliv stresů a v pohodě, kterou jsem si odnesla až do dalšího setkání. Zároveň probrání mé situace a dopomoci shlédnutí problémů jiným mým pohledem mi pomohlo k tomu, že řešení se vlastně ani nehledalo, začalo přicházet "samo". Andrejka dovede ukázat člověku cestu jaké to je "mít ze sebe samotných radost a nebát se" . Jsem ráda, že ji znám, je mi hloupé napsat klišé "opravdu doporučuji" - nicméně -ano-moc mi Andrejka pomohla !

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Lenko, děkuji a jsem za to moc moc ráda!!

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Pěkný den všem, s Mgr.Andreou Štanclovou jsem absolvovala podpůrnou skupinu detoxikace těla, kterou vedla. Tato skupinová práce pod jejím vedením, byla velmi inspirativní, přínosná a příjemná. Tímto vám Andreo chci poděkovat za Vaši práci a přístup a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dobrý den Gabrielo, děkuji...rádo se stalo. :) A třeba zase na jaře 2018 nashledanou.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Andrejka je velmi milá a vzdelana dáma a už toto je podstatna vec pro uspesne navazani duvery. Me velmi pomohla pri mezni zivotni situaci a za to obri diky.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Markéto, děkuji a přeji všechno dobré.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava Problematický vztah s dcerou

Pěkný den, ráda bych přidala hodnocení poskytovaných služeb Mgr. Andrey Štanclové, které jsem využila několikrát. Pomohla mi svým velmi profesionálním přístupem, kterému nechybí empatie, vnímavost a porozumění. Díky tomuto přístupu jsem ztratila zábrany mluvit i o velmi citlivých tématech, které mě trápily (nejsem moc sdílný člověk). Psychoterapeutické služby jsem využila především z důvodu problematického vztahu matka-dcera. Musím konstatovat, že po konzultacích s Mgr. Andreou Štanclovou, jsem došla k uvědomění si svého chování a pochopení chování své dcery a nalézt tak řešení, která byla velmi přínosná a pomohla zlepšit naše vztahy. V současné době nemám ve své dceři spolubojovníka, ale kamarádku a rovnocenného partnera, a za to jsem velmi ráda. Na základě vlastních zkušeností psychoterapeutické služby Mgr. Andrey Štanclové doporučuji.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Děkuji Hanko, mám radost...a děkuji za Vaši ochotu a odvahu se podívat blíže "do sebe" a hledat odpověď a možnosti tam...nebývá to často jednoduché.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava hledala jsem odbornou pomoc

vnímám mou terapii jako něco velmi podstatného pro můj další život, překvapením pro mne je, že to s čím jsem vstupovala do začátku, nastartovalo touhu po poznání i jiných témat
z předešlého vyplývá, že paní Mgr. Štanclovou hodnotím zcela jistě 5ti hvězdičkami. Má velmi inovátorský - možná hloupé slovo - přístup, soudím tak z předchozích zkušeností....a jako bonus bych přidala, že je sympatická, vzdělaná a velmi emativní

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Dášo, děkuji, jsem moc ráda, že Vás "Vaše terapeutická práce" inspiruje. Mějte se hezky A.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava psychoterapie

Paní Andrea mi velmi pomohla v tíživé životní situaci ohledně rozvodu, kdy jsem si nebyla vůbec ničím jistá, nevěřila jsem si a nemohla jsem se rozhodnout a udělat krok dál. Okamžitě si získala moji důvěru, kterou nezklamala a citlivě mě celým těžkým obdobím provedla až ke zdárnému konci. Je schopná provést klienta meditací a dalšími hlubšími technikami, což mi velmi vyhovovalo.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Děkuji Aneto, moc ráda jsem Vás poznala, přeji všechno dobré, A.

Umístění: jiné místo Stav vyhoreni

S pani Mgr. Stanclovou jsem se sesla nekolikrat a vzdy mi velmi pomohly jeji navodne otazky a podnety k zamysleni a dalsi praci na sobe. Jeji pristup je velmi citlivy a lidsky, mohu jen doporucit vsem tem, kterym dosla zivotni energie.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Martino děkuji, přeji Vám, abyste svůj "zdroj" energie měla neustále dostupný :). Zdravím A.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava Deprese po mozkové příhodě

S odbornou péčí jsem maximálně spokojená.Vůbec jsem nečekala, že by mi mohlo psychoterapeutické sezení nějak pomoci,ale opak byl pravdou.Konkrétně p.Mgr.A.Štanclová svým vstřícným, klidným, příjemným vystupováním provádí svou práci výborně.Všem tedy mohu jen doporučit.

Mgr. Andrea Nosková Štanclová

Děkuji Alexandro, těším mě to...moc zdravím

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už asi rok mě trápí tinnitus, ale poslední cca 2 měsíce je to horší a horší. Mám noci, kdy se mi podaří naspat 4-5 hodin v kuse a pak se dá fungovat, ale těch je fakt málo. Mám pocit, že mě tinnitus ovlivňuje každým dnem víc a mám z toho deprese. Proto jsem se rozhodla vyhledat si nějakou pomoc. Moje otázka zní, zda jsou v Olomouckém kraji psychologové se zaměřením na tinnitus? A mám hledat psychologa nebo psychoterapeuta? Děkuji moc za odpověď.
Simona 26 let

Dobrý den Simono,
ráda bych Vás podpořila ve vyhledání vhodné psychoterapie naší zkušeností. S klientkou podobného věku a stejnými potížemi jsme pracovaly přibližně 8 měsíců, příznaky postupně slábly a zmizely. Lékař poté stáhl i diagnózu. Dejte si šanci. Zdravím Andrea Š.