MUDr. Andrea Stalmachová

Zubař Více

Vír 1 adresa

Praktická zubní lékařka
č.d. 201, Vír

Je strašně moc hodná vstřícná a umí ošetřit.Je skvělá.

Je to dobrá doktorka, jen ty její "učnice" lékařky jsou příšerné, neumí se chovat k pacientům, na tož k sestrám, ale paní doktorku Stalmachovou doporučuji :-)

Velmi profesionální přístup,dobře vybavená ordinace,výborně odvedená práce.

VÝBORNÁ LÉKAŘKA ,OŠETŘÍ I MIMO PRACOVNÍ DOBU.PROFESIONALITA, OCHOTA A PŘIJEMNÉ JEDNÁNÍ.DOPORUČUJI VŠEM

Paní doktorka je člověk na svém místě, zvládá svoji práci perfektně i na dvou křeslech a její přístup k pacientům je na 1 s hvězdičkou. Chodíme k ní celá rodina. Je to jedna z nejlepších stomatologů ve Žďárském okrese. Vřele doporučuji!

Mohu všem jen doporučit! Pani doktorka je opravdu odborník!

Velmi dobrá zubařka,chodím k ní už patnáct let a postupně jsem k ní přihlásila i rodinu.Má pěkný přístup k pacientům a mé děti se díky ní nebojí chodit k zubaři.Přeju jí,aby ji spokojení pacienti vydrželi co nejdéle.

Paní doktorka je výborná zubní lékařka známá široko daleko. Proto má hodně pacientů a tedy dlouhé lhůty. Jediná moje výhrada.

Opravdu šikovná a příjemná zubařka.