Andrea Hyblerová, praktický lékař

MUDr. Andrea Hyblerová

Praktický lékař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Boleslavská 128, Bezno
Sam. ord. PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Potvrzuji dlouhé čekání v čekárně, protože si dámy jen povídají. Sestřičku musím pochválit za její péči: při každé návštěvě, nezapomene změřit tlak (měří i 2x v týdnu) - jen aby mohla vybrat 30 Kč. A co se týče dr. Hyblerové: shoduji se, že má často problém diagnostikovat zdravotní obtíže. Zatím zůstávám, ale jsem nespokojena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Koukám,že tyto stránky navštěvují nespokojení hypochondři,kteří by nejraději s každou rýmou a kašlem chtěli bůhvijakou léčbu.Mám dvouletou dceru,která byla také nachlazená,měla teploty 39 a dětská lékařka nám doporučila Ibalgin v sirupu a paralenové čípky.Stejná léčba u dětí jako u dospělých.Nepovažuji to za nějakou likvidační léčbu,ale zcela běžný postup.K paní doktorce také docházím a vždy ochotně pomůže a vyhoví.Vozím tam i babičku,která je spokojena.Můžu paní doktorku doporučit. Jsem spokojená.


Docházím do ordinace několik let a jsem spokojený.Objednací doba mi naprosto vyhovuje,sestra je příjemná a paní doktorka rozumí.Pokud je někdo nespokojený,proč nevolí jiného lékaře.Každý má právo si vybrat.Já lékařku v Bezně doporučuji.


S paní doktorkou jsem roky zcela spokojena, co se týče medicíny i lidského přístupu,arogantní jsem ji nikdy nezažila, vyhovuje mi systém objednávání i organizace práce v ordinaci. Paní doktorka je vždy milá, vše mi vysvětlí a rozhodně ji mohu doporučit.Podobnou zkušenost má i manžel a moji rodiče. Jsem rozhořčena s některých negativních reakcí, jsou nespravedlivé. Zbytečná vyšetření nedělá, vždy mají smysl a opodstatnění, k odborným vyšetřením odesílá při potřebě ochotně, pomůže mi objednat se a poradí. Zve si k podrobným preventivním prohlídkám a vůbec dělá svou práci, jak by měla.Oproti mému minulému praktikovi je to velký rozdíl.


E

Jsem velmi spokojena s lékařkou u nás v Bezně.


H

O odborných kvalitách paní doktorky jsem se ještě nestačila přesvědčit,protože mě zatím ,naštěstí, větší nemoce a komplikace míjely,ale rozhodně mi tato lékařka nepřipadá arogantní,neosobní a povýšená,naopak,pokaždé na mě byla milá,příjemná a několikrát jsme si dobře popovídaly.Obyčejně na takovéto diskuze nereaguji,ale v tomto případě se dr.Hyblerové musím zastat.


M

Určitě nedoporučuji,je arogantní a nepříjemná,sestřička také.Nejen že pokaždé co jsem tam byla jsem musela dlouho čekat ikdyž v ordinaci nikdo nebyl ale paní si povídali.Poté co mě poslala se skříplím svalem na vyšetření kvůli žlučníku k ní už nejdu,musela jsem na sono a oběhat milion doktorů aby zjistili že mám jen skříplí sval.Když jsem dr.nesla výsledky tak mi řekla na mou otázku zda to nebylo možné hned mi odpověděla že jsem moc tlustá a měla bych začít cvičit.pro informaci mám 4 kg nadváhy ale ikdybych měla 40 tak takhle se s člověkem nemluví.O poplatcích ani nemluvím.Tuto dr.rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Dobrý den, doporučuji paní doktorku. Navštěvuji lékaře zřídka, jen v případě nutnosti. Vyšetření je rychlé s jasným cílem. Se stanovením diagnozy je výborná. Když se jí něco nezdálo, nechala mě dovyšetřit a bylo vidět, že o problému přemýšlí. Problém popsala, vysvětlila a předložila mi na výběr možnosti léků i co do jejich finanční náročnosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti