Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Paní doktorka je vždy ochotná pacienta vyslechnout a neponechává nic náhodě. Má ve svém oboru výborné znalosti a smysl pro diagnostiku. Vřele doporučuji!!

Pani doktorka sama o sobe je vazne vyborna a vzdy pomuze. Neskutecny problem je ale zpusob objednavani a cekaci doba v cekarne. Jak uz zde bylo uvedeno, existuji duchodci, kteri stoji venku od 5 - 5:30 rano, aby za kazdou cenu byli prvni a jakmile mate vyssi cislo jak 5, muzete si byt jisti, ze v cekarne stravite cele dopoledne

Paní doktorka je velice vstřícná a svědomitá, ráda k ní chodím a jsem s ní i se svoji léčbou spokojena.Věra

Ve svém oboru je paní doktorka naprostá kapacita. Její lidský přístup, pečlivost, ochota a profesionalita se mezi lékaři jen tak nevidí.

Je fakt dobrá. Problémy svých pacientů beze za vlastní. U ní si člověk nepřipadá, jak na běžícím pásu. Vše velice fundovaně probere, vysvětlí a je ochotná naslouchat.Mohu jen doporučit. Kdo má to stěstí, že se může léčit u ní, je v opravdu dobrých rukou !!!!!!!

Paní doktorka je naprosto úžasná!!!!!Velmi pečlivá, starostlivá, empatická, odbornice!!!!Všem doporučuji - léčím se u ní jako lehký astmatik a jsem naprosto spokojena - několikrát mi pomohla i s jinými zdrav. problémy!!!!
Tímto Vám paní doktorko MOC DĚKUJI!!!!

Zodpovědná lékařka. Jde do hloubky problému. Široké spektrum znalostí.Velice doporučuji.

Ž

empatická lékařka s výbornými znalostmi