MUDr. Ambrož Miroslav

Praktický lékař Více

Heřmanova Huť 1 adresa

AMAMED s.r.o., prakt. lékař pro dosp.
Nádražní 55, Heřmanova Huť

Já jsem se rozhodla po dlouhých letech změnit praktického lékaře. U MUDr. Ambrože byla vždy v čekárně nesmírná fronta /chodila jsem max 2x do roka/, pokud jsem se prodrala po hodinách čekání do ordinace, nesměla jsem cca 10 minut mluvit, neb pan doktor si cosi kutil v kompu, zakládal již 10x pozakládané a stylem, že bych mu tu myš z ruky nejraději vytrhla a do kompu nasázela sama vše, co potřeboval. Vyšetřoval velmi pečlivě a pak vám vše ještě tak 5x zopakoval. I průměrně chápajícímu jedinci to stačí obvykle 2x. Ač měl vše pozakládané v kompu a fyzickou zdravotní dokumentaci před sebou, nikdy nenašel to, co hledal. Průměrně jsem vždy v ordinaci strávila minimálně půl hodiny a to jsem potřebovala třebas jen razítko do školy na jakýsi formulář. Určitě je to hodný člověk, ale já už na to neměla nervy. Sestře Karasové aby kolem hlavy svítila svatozář, je skvělá. Ke svému novému praktikovi sice musím doject vozem cca 12 km, ale jsem maximálně spokojená.

Myslím, že dr. Ambrož je pečlivý a ochotný, má moji důvěru - kdyby neměl, mám možnost si najít jiného lékaře. Nezažila jsem ho, že by byl nepříjemný nebo nevyslechl moje problémy a nereagoval na ně.30,-Kč za recept na léky které běžně užívám, se mi zdá v pořádku, je to pro mě daleko výhodnější nechat si jej napsat, eventuelně i přivézt, pokud nemám nikam cestu, než pro ně někam cestovat.Toto beru jako jejich ochotu a práci navíc.Třicet korun dávám automat.na stůl u každého odborného a zubního lékaře,při jakékoliv návštěvě, byť bych se zdržela v ordinaci jen pár minut, výjimku tvoří FN se známkami.Koneckonců ty manipul.poplatky jsme si nevymysleli ani my pacienti ani lékaři ani to, že se z léčení udělala napůl úřednická práce,protože se musí každý sebemenší úkon vykázat pojišťovně, aby to dostali zaplacené.A že máte pocit, že doktora zajímají peníze?No samozřejmě, je z nich živ,nikde nevytuneloval banku, ani nevykradl kampeličku, jen si nechá zaplatit svoji práci. Kdyby byl řezník, nebo zelinář a jezdil každý rok v novém BMW, tak ho budete obdivovat, že je šikovný, protože si na to svým přičiněním vydělal.

Proč si tedy u něj léky berete. Proč si pro ně sakra nejezdíte do Nýřan nebo Stoda. Pokud je mi známo, donedávna platilo, že jste platili 30,-kč za každou položku na receptu, talže když jste měli léky dva,zaplatili 30,-Kč při vyzvednutí jednoho a drhý den snad při vyzvednutí další položky. Vypsání receptu je administrativní úkon, který musí podepsat lékař. Takto se to účtuje snad všude, alespoň já vám, že když jsme šel k odobornému lékaři jen pro prášky na cukr, protože mi je nenapsal na celé období do kontroly, také jsem vždy poplatek platil, i když mi jen sestra dala recept mezi dveřmi. Myslím, že doktor Ambrož je až moc pečlivý a pokud to vidím, při každé jeho návštěvě, tu plnou čekárnu rýmyčkářů a netáhel, kteří si tam chodí ukrátit jen čas a zdržovat lidi,kterým skutečně něco je, tak se nedivím, že je div nevyhazuje. Já osobně mám s doktorem jen velmi dobré zkušenosti, milý, ochotný a pečlivý.

no comment- katastrofa!!!!!

zdravotní .... soulasím, líbí se mi vaše názory .... a souhlasím s nimi, není to lékař co léčí, ale lékař, co vybírá hlavně poplatky

Mudr. Ambrož je spíše "banka",zajímají ho více regulační poplatky, ne které nemá mnohdy právo.....ale hádejte se s ním, že . Nemůžete mu nic říct, nedej bože šoupnout židli. Nevyslechne vás, mluví s vámi navíc jako s "pitomcem". Dle mého názoru není dobrý lékař, ať si každý myslí, co chce. Pravda je však taková, že všichni máme zdraví jen jedno a schopní lékaři stále ještě existují.

Pozor,aby náhodou od Vás-pacientů nechytl rýmičku,ale jistě používá ústenku,ještě,že kačky nekýchají

Sice mám kartu u tohoto lékaře,ale léčit bych se od něj nenechala a ani za ním nešla se zdrav.problémem.Pan dr.neoprávněně vybírá reg,poplatek i kdy nemá-např.-aplikace injekcí,měření TK,napsání receptu-jde o minimální kontakt s pacientem.Lidi zamyslete se-zdraví máte jen jedno a dobrých lékařů je spousta

Myslím, si, že je to velice schopný lékař.Je velice důsledný.

Jsem již dlouholetou pacientkou pana doktora, spolehlivě a s přesností stanovil pokaždé diagnózu. Neměnila bych!