Mgr. Alois Dítě

Blížkovice 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 305, Blížkovice

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan MUDr.,Mgr.Dítě je tím pravým odborníkem na svém místě. Jsem s ním velmi spokojený. Vždy si najde čas, pacienta vyslechne, pečlivě vše vyhodnotí, zváží a účinně a odborně pomůže jak dobrou radou, tak předepsanou medikací. Má dokonalý přehled a zajímá se o vše, co pacienta trápí a zatěžuje. Je to jediný lékař, za kterým rád do Blížkovic, či Pavlic dojíždím. Je přímo skvělý. V případě potřeby neváhá a pacienta navštíví i doma a pomáhá jak jen může. Pomáhá i po telefonu. Navíc je velmi pozorný. Má kolem sebe skvělé sestřičky a tvoří skvělý a sehraný tým, na který se mohu obrátit kdykoliv a mohu se vždy spolehnout. Navíc pokud čerpá dovolenou, zasílá informační email o jeho nepřítomnosti. Lepšího lékaře neznám a plně mu důvěřuji a velmi jej doporučuji.

Umístění: Praktický lékař nemoc matky

souhlasím s negativním hodnocením z roku 2014. S panem doktorem jsem měla několikrát tu čest hovořit telefonicky ohledně mojí matky . Není empatický a nejde po příčině nemoci.

Michaela Ochotnická

Katastrofa, pan doktor se zajimá jen o lékařské poplatky....technika mu nic neříká, pokud chci vyplnit nějaký formulář, ještě abych mu radil, jak má postupovat. Velice arogantní. Připouštím, že dříve to mohl být skvělý lékař, ale pan doktor už semilní a nové metody postupu léčby už mu nic neříkají.

Super doktor. KAPACITA.

Vyborny lekar,peclivy, ochotny, s empatii k pacientovi; v ordinaci atmosfera,ktera Vas zbavi obav .Mohu posoudit,pracovala jsem 30 let v nemocnicich s ruznymi lekari, zila jsem dlouho v Nemecku.Vazte si vsichni, kdo jste v Blizkovicich jeho pacienty, ze mate tak skveleho lekare.Osobne povazuji za velke stesti,ze ac mi driv zcela neznamy,jsem si vybrala prave jeho.

Výborný lékař, umí nejen "vyšetřit" ,ale hlavně naslouchat pacientům.

Doporučil jsem ho celé rodině a jsme velmi spokojeni. Vždy ochotně a erudovaně poradí a pomuže nám vyřešit naše zdravotní problémy.

Velmi dobrý doktor.

Jsem velmi spokojená s panem doktorem vždy mi výjde vstříc a vyslechne můj problém a každému ho doporučuji.