Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

jsem moc rád že mi Pan MUDr.Jan Pazdiora doporučil Pani Doktorku MUDr. Alici Valentovou budu velice rád když mi Pani Doktorka pomuže z mím problemem

já jsem s pani doktorkou spokojená,a vůbec nikdy nebyla nepříjemná i když kolikrát bych si to zasloužila s pozdravem M. Kolářová

ale to bych teda nerekl,chodim k pani doktorce uz sedum roku,a nikdy nebyla neprijemna,ba naopak o pacienta se velice dobre stara,uzcite zdravi a ma krasne vystupovani,jeji zdravotni sestra je taky velmi prijemna a urcite jsem se za tu dobu uz par hodin v cekarne nasedel abych nekdy slysel ze nekdo z nich krici a nebo je nervozni.a kdyz prijdu o pouhych pet minut driv pred obednaci dobou,tak hold chvilku cekam.ale spousta pacientu jednoduse cekat nechce.u doktorky valentove je spousta starsich lidi tak to hold trosku trva.takovych doktoru a sester jako je v ostrove na poliklinice potrebujeme urcite a jiste daleko vice,nez nervoznich pacientu.

Pečlivá a udělá si čas na pacienta i když je to na úkor dlouhých čekacích dob.