Adresa

Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

email: alice.kapkova@tiscali.cz
web: www.ordinacekladno.eu

Absolvent 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze obor zubní ...

Více

Léčené nemoci

  • Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Zánět zubů

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice Jiný

Paní doktorka je velmi milá a lidská. S pacienty a jejich problémy soucítí a vždy se snaží pomoci. K zubaři nechodí asi nikdo rád, ale sem chodím s menším strachem a má na to vliv hlavně osobní přístup paní doktorky i její zdravotní sestry. Jsem vděčná za jejich péči.

M
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice Zubní

Slečna Kapková a její sestra jsou, svým přístupem a profesionalitou naprosto neuvěřitelně jedinečné. Mnohokrát děkuji.

Ověřený profil

Jsem velmi ráda,,že mám tuto paní doktorku,,trhala mne několik zubů,,, je velmi citlivá,, odborná,,velmi příjemná..doporučuji,,,,


R
Ověřený profil

Vždycky jsem se bála zubařů, ale ted když chodím k paní doktorce žádný strach nemám. =) Paní doktorka je velice milá, příjemná. =)Vyšetření je téměř bezbolestné. A když paní doktor uvidí na vašem výrazu, že vás to bolí ihned přestane a dá hned injekci. =) Moc doporučuji, už ted se těším na další návštěvu, a to je co říci, jelikož jsem se zubařů bála jako čert kříže. =)


Ověřený profil

Zdeněk Hruška 14.5.2015 Po 15 leté odmlce, kdy jsem rezignoval na jakoukoli péči o svuj chrup, jsem se odhodlal k návštěvě zubní ordinace a udělal jsem moc dobře.Setkal jsem se s vřelým uvítáním od paní doktorky a hlavně s obsáhlým výkladem co mne čeká a kolikrát budu muset přijít. Dnes mne čekala zubní hygiena, kterou jsem si náramně užil. Po zkušenostech z předešlých návštěv zubních lékařů, kdy následovalo drastické čištění zubního kamene ruznými háčky a vrtačkami, mne čekalo příjemné zacházení s moderní technikou ultrazvuku. Doufám, že mé další sezení na pohodlném křesle paní doktorky, proběhne ve stejném duchu jako dnes. Děkuji.


S
Ověřený profil

Profesionální, šikovná, citlivá, talentovaná, perspektivní, pohotová. Nejlepší zubní lékař v okolí! Příjemná a moderní ordinace.


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemůžu si vynachválit, po svých předchozích zkušenostech, jsem měl celkem strach, ale ošetreni kazu bylo super, nic nebolelo, perfektní přístup, nedám na paní doktorku dopustit a už nechci jinam.


K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka byla moc mila,ochotna vse vysvetlit. Mam za sebou prozatim jen vstupni prohlidku, ale jen ta mi stacila k tomu,abych si vybrala ji za svou zubarku. Muzu jen doporucit.


Ž
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá paní zubařka, vřele doporučuji. Je přátelská, pohodová, rychlá, precizní a vstřícná. Jsem moc vděčná za to, že jsem po špatné zkušenosti našla zubařku, u které se brzy přestanu zubních zákroků bát. Plusem je i krátká objednací doba a umístění v centru Prahy. :)


I
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a přitom lidský přístup. Trhala mi zuby a když nešel vytrhnout, požádala kolegu zubního chirurga, ten připíchl anestetikum a zub vytrhl. Poučila se, dnes opět zub se zánětem, opíchala pečlivě okolo, a opět nešel ven, opět přivedla zubního chirurga a zub byl venku. Poradí si i bez zubní sestry: je nastydlá, a aby nenakazila paní doktorku ani pacienty, nenechá svou sestru vstoupit s nachlazením do ordinace. Vřele hledajícím doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu