č.d. 300, Deblín
Praktická zubní lékařka ZS (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

VÝBORNÁ ZUBAŘKA,, VSTŘÍCNÁ, PŘÍJEMNÁ.vELKÁ SPOKOJENOST.

Je až neuvěřitelné, že v dnešní době najdeme tak vynikající, úžasnou, obětavou, příjemnou...lékařku, které nejde jen o peníze, ale o dobro svých pacientů. Jsem velice spokojená s jejím přístupem a mohu jen doporučit!!

Rodiiná stomatoložka, je prostě nejlepší!

Paní zubařka je milá a ochotná, nemám s ní problém. Ovšem sestřička je mnohdy protivná a netváří se zrovna přívětivě...

Paní doktorka je velmi zkušená a ochotná. Spolu se sestřičkou tvoří výborný tým. Na mě byla sestřička vždy vstřícná a milá.

Milá, pečlivá a výborná zubařka:-)!

i já se připojím s hodnocením. Je to nejlepší stomatolog co jsem poznala.Ochotná a vstřícná nejen k dětem , ale i dospělým. ...jedinou výhradu mám k zdravotní sestřičce, která tak ochotná zrovna nebývá.

O

perfektní

Velmi dobrý přístup, poněkud delší čekací doba :-)

Paní zubařka je velmi ochotná, vyjde vstříc. Jsem spokojena i s ošetřením a přístupem.

VÝBORNÁ ZUBAŘKA,, VSTŘÍCNÁ, PŘÍJEMNÁ.vELKÁ SPOKOJENOST.

Rodiiná stomatoložka, je prostě nejlepší!

Milá, pečlivá a výborná zubařka:-)!

O

perfektní

Velmi dobrý přístup, poněkud delší čekací doba :-)