MUDr. Alexander Wolf

Těrlicko 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Dlouhá 814, Těrlicko

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Každý občan ČR musí mít OL

K perfektnímu obvodnímu lékaři Mudr. Wolf, jsem se přeregistroval už v době kdy v Těrlicku začínal a po celou dobu, byl vždy vstřícný, lidový a muž na svém místě, jsem mu vděčen za mnohé, každý problém či překážka má řešení, mohu tímto jen doporučit a přát si, aby takových lékařů bylo a zůstavali u nás, co nejvíce...........

Skvělý lékař, který nic nepodcení, odborník a navíc empatický ( což u lékařů nebývá, bohužel, pravidlem, neboť i vlídné zacházení a vlídné slovo léčí).A má velmi příjemnou zdravotní sestru. Za sebe - doporučuji!

Z mých zkušeností s lékaři, patří Pan doktor mezi nejlepší, člověk na svém místě :)

Výborný doktor,pošle vás na vyšetření,když je třeba.
Udivuje mě paní,která dala neutrální hodnocení a divi se,že po antibiotikách jde na krev.Vážená paní je mi skoro 40 let už jsem měla xkrát antibiotika a vždy jsem šla i u jiných lékařů na krev :-) tak to fakt není objev století.
Ono některým i kdyby nafukal do prdele tak to bude pořád málo :-)

Klidný,vstřícný.Když má podezření na něco závažnějšího,ihned posílá na odborné vyšetření.

Zprvu jsem byla z doktora nadšená, ale čím déle jsem u něho, tím začínám být zklamanější. Jednou jsem byla z nehoráznýma horečkami atd. a jelikož jsem pacientka se slabší imunitou a má zdravotní karta už je pěkně hrubá na můj věk, tak mě mile překvapilo, že se díval i lehce do minulosti jak mě líčíval ještě dětský lékař a jak to bylo s mými nemocemi, ale na druhou stranu, má často dovolené či já mám na to smůlu, že když mi je špatně, tak musím stejně běžet k paní Bednářové (výborná lékařka) nebo tam sedí někdo jiný. Také čím déle tam jsem tak si všímám, že už to začíná odbývat, nejvíce mě štve, že dává antibiotika a pak až po nic si mám zajít na krev, to mě u něho opravdu vytáčí (toto zažil přítel). Dávám neutrální hodnocení, jelikož je na mne milý a zprvu byl precizní, ale tím časem, jak ho znám a vidím, jak začíná nevhodně léčit mé hodnocení na něj klesá.

vstřícný mladší lékař.

velmi dobry lekar

Velice lidský, usměvavý a přístupný lékař. Člověk se nebojí jít k lékaři, ale těší se na setkání s příjemným pánem.

Je to skvělý chlap a doktor.Děkuji