Urologická ambulance
konopištská 1205, Benešov

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance

Úžasný doktor a člověk. Víc takových. Vřele doporučuji.I přes můj šílený strach z lékařů jsem se u pana doktora pobavila. Děkuji za jeho péči . I jeho sestra je skvělá. Lidskost na místě a toho si také nesmírně cením.

Umístění: Urologická ambulance Bolest varlete

Vynikající pan doktor. Profesionální a zároveň lidský.
Byl jsem naprosto spokojený s celkovou úrovní služeb i přístupu k pacientovi.
Kdyby takhle vypadal každý doktor v ČR byla by to paráda.
Děkuji

MUDr. Aleš Fiala je obrovský profesionál, úžasný lékař, skvělý odborník,který má vynikající hlavně lidský přístup k pacientovi. Velice si ho vážím a všem můžu jen a jen doporučit.

MUDr. Fiala je vynikající lékař, má velmi přátelský přístup k pacientům a dokáže si získat jejich důvěru. Moje zkušenost s ním patří k těm nejlepším.

Skvělej lékař,lidový člověk,příjemnej,cítí s Vámi.Sestra je úžasná.Takový by měli být všechny.

Byli jsme u něj s tříletým chlapečkem,užasný přístup k dětem vynikající lékař.Sestřička moc příjemná paní.Vřele doporučuji!!!

Pan Mudr. Aleš Fiala je skvělý odborník s lidským, kamarádským a profesionálním přístupem. Patří mu za to vřelý dík a úcta.

Vynikající odborník s velmi dobrým přístupem k pacientům, takových potřebujeme více. Díky

Návštěva ordinace MUDr.Čečilové ,vyšetření u MUDr.fialy ,opeace prostaty.Rychle,precizně bez vedlejších následků.Kdo umí ten umí a zaslouží si chválu.Jen personál ve Vinohradské nemocnici by měl občas jít na praxi do Benešova k panu doktorovi ,tam to asi ale bude problém pana primáře a financí.

Odborník na správném místě!!! Pohodová atmosféra, příjemné prostředí a profesionální, lidský přístup. Vřele doporučuji!