Aleš Blažek, praktický lékař

praktický lékař, internista

č.d. 310, Nové Veselí
Ordinace praktického lékaře

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Je to dobrý lékař, vždy mě pomohl. Ikdyž nerad posílá na spec. vyšetření.

Je to výborný lékař,vždy když něco potřebuji,pomůže.

SKVĚLÁ PÉČE, EMPATIČTÍ, DOPORUČUJI

Výborná péče, empatičtí,doporučuji.

Lékař je to hodný, i když pacienti jsou mu tak nějak fuk. Strašně nerad posílá pacienty na specializovaná vyšetření. Sestřička je milá, zvědavá a ukecaná, sedí s ním v jedné místnosti a diagnózy často určuje sama. Je to taková "primářka".
Tady to patří ke koloritu vesnice, ale v takové Praze by se asi pacienti z takového přístupu pominuli.

Co potřebujete dostanete, stačí si o to říci jj sestra trochu zvědavá, ale co se divíte na vsi.

Není pravda,že sestry jsou v jiné místnosti.V některých ordinacích to pravda není.A jako lékař je SUPER,normální jednání,na nic si nehraje,vyléčí.Sestra též dobrá,umí poradit.

Mudr. Blažek je stejný jako všichni ostatní praktičtí lékaři,vůbec mu nezáleží na pacientovi,je mu jedno jak se cítí i když dělá, že ho to zajímá, připadá mi z pacientů
unavený a nejraději by vše léčil sám,aby měl co nejvíc bodů. O sestře ani nemluvě, ta je
fakt hrozná, nejraděj by léčila sama, je zvědavá a netaktní.Všude jinde jsou sestry
odděleně, tak proč ne tady?

Jako lékař celkem ujde i když má sem tam své,moc se mu nechce posílat na spec.vyšetření i když si pac. myslí,že by to bylo vhodné,sesrtu bych vyměnil hned,někdy je schopná udělat diagnozu za lékaře,to mi vadí,nebylo by od věci jí dát do samostatné místnosti