Ord. lékaře specialisty - alergologie
Beneše z Loun 185, Louny

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Jiný

Tvrdí mi, že jsem v pořádku, ač mi na jiném alergu tvrdí, že nejsem a stejně tak na plicním a očním

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Jiný

Sestra byla do telefonu velice arogantní, raději zvážíme vyšetření jinde. Nechci aby se takto choval někdo před mým dítětem.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Jiný

Nepříjemná jak p. doktorka tak sestra, nevěří vám, dělají z vás hlupáky a za všechny vaše problémy může pes/kočka, které máte doma několik let.

Já tedy nemohu uvěřit těm ošklivím recenzím, protože za mne tedy paní doktorka i sestřička jsou i e moc milé a hodné! Paní doktorka se snaží pomoci a je velmi lidská cítila jsem se v ordinaci noc dobře a důvěřivě a proto bych chtěla paní doktorce i sestřičce moooc poděkovat za všechno!! Děkuji Jaššová Simona.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Alergie drecky

Velmi špatně hodnotím . Za celou dobu paní doktorka nebyla schopna sjistit na co je vůbec moje dreca alergická . Přišla jsem o 10 minut později čekala jsem že dostanu pokutu ale sestřička vylezla a vynadala mi takovým způsobem že jsem myslela že po ní skočím. Absolutně hrozně chování k pacientum. Zabouchal dveřmi až se 4 léta dcerka lekla co se děje tak jsem se sebrala a odešla při odchodu mě ještě zastavila sestra a začala mi ukazovat papíry kolikrát jsem tam nebyla apod. Ale vždy jsem pokutu zaplatila nechápu její chování to že se špatně vyspala za to mi nemůžeme. Řekla jsem že mě to nezajímá že odcházím a že mě už nikdy neuvidí že si najdu pro dřevu jinou doktorku že se nenechám takto ukazet od sestry. Za toto by měla dostat výpověď !!

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Doporučení pediatra

Paní doktorka Žídková.. :)
Mě a mého syna už nikdy neuvidí. Paní doktorku jsme navštívili 3x - první návštěva dobrá, druhá na pováženou a třetí už nikdy víc. Arogancí zahořela celá, div nepraskla, to co jsem se tu dočetla - jako že když klade otázky, tak Vás nepustí ke slovu - je pravda a dokonce si i ráda odpoví. Pokud si odpoví špatně, musíte ji 2x říci, aby si to v PC přepsala na správnou odpověď.. :) a to jsem dělat neměla.., pak se směrem od paní doktorky spustil takový monolog, že pak už jen nestačíte koukat. A vůbec se jí neptejte na názor alternativní medicíny (ve spojení s imunitou).., já tak bohužel udělala a paní doktorka v tu rána mávala rukama kolem obličeje a tázala se mě: "To si jako myslíte, že někdo udělá čáry máry a dítě bude zdravé"? :D :D pobavila mě, fakt dost. Člověk, který je alespoň trochu taktní a vychovaný, tak by mohl mýt reakce alespoň třeba "nemyslím si, že by nám to zde pomohlo" a tím to utnout.. :) Nebo možná ani neví co to je a fakt si myslí, že to jsou čáry a máry.. :D
Jinak - žádné medikamenty na tlumení rýmy a svědění očí jsme nedostali - pak jsem sama musela zakoupit v lékárně neoalergin a bylo vymalováno - příznaky ustoupili. Paní doktorce děkujeme za zkušenost a vy raději zkuste hledat opravdu jinde.
Krásné dny přeji.

K této doktorce jsem šla po té, co jsem v letních měsících trpěla nateklými oči, kýchaním a celkovým svěděním sliznice. Po testech (při kterých dokonce si nemohla vzpomenout, co je zde "napíchané) mi řekla diagnózu - Alergie na břízy, kočky, psy a nejsilnější na pelyněk. Ráda bych dodala, že kocoura mám doma 18 let, spím s ním, je to jako moje vlastní dítě a nikdy jsem u něho žádné příznaky nepociťovala (abych nezapomněla dodat - když se mě na začátku ptala na zvíře, řekla jsem jí, že mám doma kočku a do spisu napsala - pes v ložnici... asi velmi poslouchá, co jí pacient říká). Po tom mi řekla, abych omezila kontakt s kocourem. Svojí první návštěvu jsem absolvovala dva měsíce před 18 narozeninami, takže se mnou byl otec a chovala se normálně. Ale poté jsem k ní přišla sama, aby mi předepsala vakcínu. Zeptala se mě, jaké mám příznaky. Tak jí říkám, že venku v jednom kuse kýchám, teče mi z nosu, natejkají mi oči. Mám tušení, že jsem tam byla někdy v září. Na tuto odpověď na mě začala řvát, že to není možný, že si příznaky vymýšlím. Dále bych ráda napsala doslovný dialog, který jsem s ní absolvovala:

Pí. doktorka: ,,Přestala jsi si brát kocoura do postele a do pokoje?"
Já: ,,Ne, je to jako moje dítě a ten kocour je na mě tolik let zvyklý a v životě jsem neměla problémy."
Pí. doktorka: ,,Kolik že mu je?"
Já: ,,18.."
Pí. doktorka: ,,Stejně ti brzo umře."

Poté mi předepsala vakcínu na břízy, se kterou problémy vůbec, ale vůbec nemám. Ale na zmíněný pelyněk vůbec nereagovala, se kterým mám velké problémy.
Naprosto neprofesionální přístup, je arogantní, neumí se asertivně chovat ke svým pacientům, dokonce bych řekla, že jedná spíše nasertivně.

Příští týden jí budu volat ohledně vakcíny, po jejíž aplikaci pod jazyk mě začne dráždit sliznici, tečou mi oči a neskutečně mě pod jazykem pálí. Pokud uslyším reakci jako: ,,To není možný, to si vymýšlíš.", tak jí mile ráda od srdce něco řeknu a k tomuto alergologovi již nikdy více nevkročím!

K paní doktorce jsme s dcerou chodili cca 2 roky.Nechci hodnotit jako laik její odborné kvality,nicméně, paní doktorka by potřebovala navštívit kurz komunikace s nemocným.V ordinaci vedla monolog,pokud se na něco zepatala,nečekala většinou na odpověď,nenechala nás domluvit.Absolutně ji chybí empatie.
Po každé návštěvě jsme z ordinace odcházeli ubití,dle p.doktorky jsme si za zdravotní stav dcery mohli sami.
Paní doktorce bych vzkázala:" Prosím,nejednejte s každým jako hlupákem a snažte se aspoň malinko vžít do pocitů druhých!"
Po konzultaci s pediatry a jiným imunologem jsme se rozhodli od paní doktorky odejít!
A světe div se,dcerce změnili medikaci - neponechali ji jeden a týž lék jako paní doktorka celé 2 roky....
Naše holčička se celkově velice zlepšila,její nemocnost hodně klesla....
Závěrem - paní doktorku z mého pohledu nelze doporučit,především proto,že neumí komunikovat s pacienty a jejich rodinou,není empatická a prezentuje se před nimi jako nejchytřejší osoba na světě..Bohužel,není tomu tak.

Opravdu nepřijemná arogantní!!!Byla jsem u ní dvakrát a to mi bohatě stačilo!Na čtyřletého syna křičela a vubec zlá byla protože hezky nedržel když se mu snažila vzít krev!Stejně se jí to nepovedlo akorát mu rozpíchala ruku.Už nikdy víc! :-(

Velmi mne překvapuje negativní hodnocení pí doktorky i zdr. sestry, se kterým se setkávám na těchto stránkách. Pravděpodobně je to tím, že velká část pacientů, kteří tuto ordinaci navštěvují a jsou spokojeni, se do hodnocení lékaře nezapojili.
Já osobně jsem byla velmi spokojená, pí doktorka se opravdu snaží mi pomoci, je příjemná a vstřícná. Totéž mohu říci o sestře.Mohu jim pouze poděkova za péči.