MUDr. Alena Vecerova Prochazkova

Psychiatr Více

Mala Strana 1 adresa

Snemovni 11, Mala Strana

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorku mohu jen doporučit. Mám jen výborné zkušenosti. Paní doktorka mně skutečně pomohla a ne jednou. Je trpělivá, chápajíci, pozorná, obětavá. Dala mi důležité odpovědi na mé otázky, které mně posunuly hodně dopředu. A co se týče medikace, i tam mi hodně pomohla. Konečně jsem našla doktorku na svém místě.

Za paní doktorku jsem velmi vděčná, konečně lékař poslouchá a snaží se nastolovat léčbu, tak aby byla účinná a zároveň mě vyhovovala.

Umístění: Ordinace Jiný

Po ca 5. letech v péči paní doktorky a 2. letech terapie tamtéž jsem skončila v invalidním důchodu I. stupně. Nyní jsem ca 3 měsíce u jiného lékaře, který provedl mj. revizi a změnu medikace a mě je tak dobře, jak mi nebylo už léta. Názor si tedy udělejte sami. Kdybych u paní doktorky zůstala, skutečně netuším, jak bych dopadla.

V péči paní doktorky jsem byla asi 20 let, medikace - nic moc a navíc neúplná diagnoza, a bohužel časté předepisování návykových léků a to bez jakékoliv zpětné kontroly či vazby, víceméně kdykoliv jsem si zavolala, dostala jsem recept na hypnotika či benzodiazepiny. Bohužel to vedlo s ilné lékové závislosti, ze které mne dostali až na odvykací léčba v Bohnicích. Paní doktorka, je sice empatická a hodná, ale upřímně mi moc nepomohla.

Umístění: Ordinace

Velmi vnímavá a lidská lékařka individuálním porozuměním. Vyjadřuji velkou vděčnost za to, co pro mě za roky návštěv pro mě udělala. Děkuji Vám Alenko

Paní doktoru si nemohu vynachválit. Vždy milá, hodná citlivá, popovídá si s Vámi, vyslechne Vás. Kdykoli jsem potřebovala nikdy se mi nestalo, že by mě odmítla. Jsem ji vděčná za vše, a všem mohu tuto skvělou paní doktorku jen doporučit.

leta vim ze je nejlepsi ....................je to clovek s velkym srdickem .......a jsem ji za spousty veci vdecen

Pani doktorka je vyjimecka, dokaze vzdy pochopit, poradit a pomoci. Velmi doporucuji.

Pokud hledáte pomoc se vším všudy, tak toto je ten pravý člověk. Opravdu pomůže a vždy odcházíte s pocitem, že je tu někdo, kdo Vám rozumí a vždy pomůže. Mohu jen děkovat, že jsem měla tu možnost ji poznat.

Nejlepší psychiatr a terapeut, jakého jsem kdy poznala.Cítím se s ní, jako kdyby mě znala odmala.Spojení profesionality s mateřským citem. Doporučuji.