Alena Vecerova Prochazkova, psychiatr

MUDr. Alena Vecerova Prochazkova

Psychiatr

Snemovni 11, Mala Strana

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace

Velmi vnímavá a lidská lékařka individuálním porozuměním. Vyjadřuji velkou vděčnost za to, co pro mě za roky návštěv pro mě udělala. Děkuji Vám Alenko

Paní doktoru si nemohu vynachválit. Vždy milá, hodná citlivá, popovídá si s Vámi, vyslechne Vás. Kdykoli jsem potřebovala nikdy se mi nestalo, že by mě odmítla. Jsem ji vděčná za vše, a všem mohu tuto skvělou paní doktorku jen doporučit.

leta vim ze je nejlepsi ....................je to clovek s velkym srdickem .......a jsem ji za spousty veci vdecen

Pani doktorka je vyjimecka, dokaze vzdy pochopit, poradit a pomoci. Velmi doporucuji.

Pokud hledáte pomoc se vším všudy, tak toto je ten pravý člověk. Opravdu pomůže a vždy odcházíte s pocitem, že je tu někdo, kdo Vám rozumí a vždy pomůže. Mohu jen děkovat, že jsem měla tu možnost ji poznat.

Nejlepší psychiatr a terapeut, jakého jsem kdy poznala.Cítím se s ní, jako kdyby mě znala odmala.Spojení profesionality s mateřským citem. Doporučuji.

Paní doktorka je zlatá! Nikdy jsem se se žádným doktorem necítila tak přirozeně. Je pozorná, obětavá, lidská, chápající, důsledná, no prodtě je BÁJEČNÁ, ale jsem vděčna tomu nahoře, že jsem konečně našla doktora na pravém místě!!!

Lidská, obětavá a umí.

Doporučuji všem, je profesionál, lepší nikde nenajdete. Citlivý přístup, vždy milá a přístupná, prostě jedinečná.

Odborník se srdcem na pravém místě, dovede vyslechnout a podržet vás, přistupuje k pacientovi jako k člověku sobě rovnému, vždy laskavá a chápající. Doporučuji