Alena Ryšavá, zubař

MUDr. Alena Ryšavá

Uložit

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 36, Červené Janovice
Ordinace PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Pani doktorka je mila a vzdy pomuze a poradi i pres sms ci telefon,je uzasna i pro deti.Je lidska a humorna proste fajn zenska ke ktere se clovek nemusi bat jit.


K
Ověřeny pacient

Musím souhlasit s předešlými komentáři. Je tou nejlepší zubařkou


M

Musím souhlasit s předešlými komentáři. Je tou nejlepší zubařkou ke které jsem kdy chodila. Broukání si písniček a povídání si se sestrou opravdu člověka přivede na jiné myšlenky. Už nemám ani strach z injekce, což od dětství úplně nesnáším, v péči paní Ryšavé ztratíte pojem o čase a skvěle se pobavíte. Opravdu superlativní lékař!!!!!!


Nejlepší paní zubařka, kterou znám.


Je moc dobrá a na člověka přenese takový klid a obavy ze strachu se naopak ztratí.


K paní doktorce docházím již několik let a jsem s její péčí o můj chrup velmi spokojena. Bohužel už má plnou kartotéku, ale pokud se Vám poštěstí k ní dostat na ošetření, nebudete litovat. Je to opravdový odborník.


Z

Nejlepší zubař ke kterému jsem kdy chodil.


S

Díky paní doktorce jsem se zbavila fobie ze zubaře.paní doktorka je ochotná a velmi pečlivá. Pomohla mi i s mou malou dcerou.Přeji jí hodně dalších úspěchů.


Paní zubařka Ryšavá je nejlepší zubařka ke které jsem kdy chodila. Dlouho mi trvalo, než jsem našla zubaře, který by mi vyhovoval. Až když jsem našla paní Ryšavou, tak mi přestaly vadit pravidelné prohlídky. Chodím k ní ráda. A ne jen já, ale všichni lidi které znám a o kterých vim, že k ní chodí také. Je velice příjemná, nikdy od ní nic nebolí, svoji práci dělá důkladně a hlavně pořádně ne jako jiní zubaři od kterých mi po nějaké době vypadly plomby. Nedám na ní dopustit!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti