MUDr. Alena Ryšavá

Zubař Více

Červené Janovice 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
č.d. 36, Červené Janovice

S podobnym pristupem jsem se u lekare dlouho nesetkal. Navic na pohotovosti v Koline kde dnes pani doktorka slouzila. Prvniho pacienta vzala 20 min pred zacatkem ordinacni doby. Vytrhnuti zubu bylo naprosto bezbolestne a rychle. Usmev, vstricnost, pochopeni. Kdyby takhle jednal kazdy lekar, hned by se k nim chodilo lepe. Stejny pristup mela i jeji dnesni sestra. Jeste jednou dekuji

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Pani doktorka je mila a vzdy pomuze a poradi i pres sms ci telefon,je uzasna i pro deti.Je lidska a humorna proste fajn zenska ke ktere se clovek nemusi bat jit.

Musím souhlasit s předešlými komentáři. Je tou nejlepší zubařkou

Musím souhlasit s předešlými komentáři. Je tou nejlepší zubařkou ke které jsem kdy chodila. Broukání si písniček a povídání si se sestrou opravdu člověka přivede na jiné myšlenky. Už nemám ani strach z injekce, což od dětství úplně nesnáším, v péči paní Ryšavé ztratíte pojem o čase a skvěle se pobavíte. Opravdu superlativní lékař!!!!!!

Nejlepší paní zubařka, kterou znám.

Je moc dobrá a na člověka přenese takový klid a obavy ze strachu se naopak ztratí.

K paní doktorce docházím již několik let a jsem s její péčí o můj chrup velmi spokojena. Bohužel už má plnou kartotéku, ale pokud se Vám poštěstí k ní dostat na ošetření, nebudete litovat. Je to opravdový odborník.

Nejlepší zubař ke kterému jsem kdy chodil.

Díky paní doktorce jsem se zbavila fobie ze zubaře.paní doktorka je ochotná a velmi pečlivá. Pomohla mi i s mou malou dcerou.Přeji jí hodně dalších úspěchů.

Paní zubařka Ryšavá je nejlepší zubařka ke které jsem kdy chodila. Dlouho mi trvalo, než jsem našla zubaře, který by mi vyhovoval. Až když jsem našla paní Ryšavou, tak mi přestaly vadit pravidelné prohlídky. Chodím k ní ráda. A ne jen já, ale všichni lidi které znám a o kterých vim, že k ní chodí také. Je velice příjemná, nikdy od ní nic nebolí, svoji práci dělá důkladně a hlavně pořádně ne jako jiní zubaři od kterých mi po nějaké době vypadly plomby. Nedám na ní dopustit!!!