MUDr. Alena Rosaninová

Revmatolog Více

České Budějovice 1 adresa

Interní a revmatologická ambulance
Matice školské 17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Alena Rosaninova ( Rozarka ) je nejlepsi. Je velice mila, s osobnim pristupem, velice kvalifikovana, trpeliva se zajmem opravdu pomoci pacientovi. Rozarka vidi sve povolani jako poslani. Neni mnoho lekaru se vztahem k pacientum jako ma ona. Jeste jednou: Rozarka je nejlepsi.... tecka.

Dobrý den paní doktorko, nedávno jsem se dozvěděla, že jste zavřela svou ordinaci v PK Jih, i to z jakého důvodu. Moc mě to mrzí, protože jste lékařka, která mi v životě nejvíc pomohla, v nikoho jsem neměla takovou důvěru. Budu za Vás těžko hledat náhradu! Přeji Vám v životě vše dobré, děkuji Martina Bromová

PANÍ DOKTORKA BYLA MOU OŠETŘUJÍCÍ LÉKAŘKOU V LÁZNÍ AURORA.NEJENŽE SE SNAŽILA MĚ NEJVÍCE POMOCI ALE MĚLA I VELICE KRÁSNÝ PŘÍSTUP A TAK DÍKY NÍ BUDU VELICE RÁDA VZPOMÍNAT NATO JAK MÁ LÉKAŘSKÁ KONZULTACE VYPADAT.JEŠTĚ JEDNOU DÍKY .

Paní doktorka si opravdu nepotřebuje psát kladná hodnocení sama na sebe. Objednala jsem se u ní na základě doporučení mé praktické lékařky MUDr. Marii Fošumavé, bydlím mimo Č. Budějovice (nejsem ani nejmladší, ani nejstarší), která je mino jiné také skvělá! Vzhledem ke svým zdravotním potížím jsem prodělala mnohé upřesnující vyšetření (díky za ně), aby byla upřesněna má diagnoza - výsledek pro mne jako pacienta nebyl zatím moc pozitivní. Jsem docela aktivní sportovní člověk, který lékaře nevyhledává ze zábavy, domnívám se, že k lékaři chodím, když opravdu mám zdravotní potíže. Doposud, co jsem měla dočinění s poskytnutím lékařké péče(kromě prakt. lékařky), tak hodnotím známkou 3 - neublíží, ale ani nepomůže, prý financování zdravotnictví má mnohá úskalí.
Paní doktrorka je přijemná, milá, ochotná odbornice "Specialistka" na svém místě, která skutečně považuje svoji práci za poslání a službu pacientům. Její zdravotní sestra to samé a hlavně je velká pěstitelka orchidejí.

P.S. Nikdy jsem nečela více než 20 - 40 minut. Na základě mých ubohých zkušeností skvělé !!!!

Velmi příjemná Paní doktorka - opravdu s velkým P. Když se na mne v nemocnici vykašlali, mé problémy hodili za hlavu, vždyť jsem vlastně jen kus a ne člověk, velmi ochotně se mne ujala a poslala na další vyšetření. A ouha - budějovická nemocnice má u mne další velké mínus. Vyšetření, která jsem od ních chtěla a která dle jejich vyjádření nic neukáží, ukázala, že problémy po operaci přetvávají . Paní doktorka mi dala doporučení na jiné lékaře.
Jsem ráda, že v Budějcích se najdou ještě lékaři, kteří člověka berou jako člověka a hlavně, že mu chtějí pomoci. Děkuji a hlavně doporučuji dalším lidem, kteří jsou zklamáni přístupem jiných doktorů.

Velmi děkuji skvělé lékařce,která po 15 letech obíhání jiných lékařů stanovila správnou diagnozu. Milá, ochotná profesionálka.

pro Jiřího: Jistě, lékař nemůže být hodnocen kladně ze stejného PC více lidmi.. Třeba z veřejné internetové kavárny..Všichni lékaři jsou totiž neschopní, zlí a jedinou jejich snahou je vylévat si vztek na pacientech a usilovat o jejich zdraví! Jakákoli chvála je logicky jen z jejich vlastních úst, že?Zato pacienti, ti jsou samý úsměv, slušnost- prostě zlatíčka!

Výborný lékař - odborník, ale i člověk.

Mohu se jen připojit se slovy chvály.

Nejlepší lékařka, kterou mám. Vždy, když už nevím, na koho se obrátit, jdu za ní a ona nikdy nenechá problém nedořešený, jako bohužel většina jiných (třeba má obvodní MUDr.) - odešle na další vyšetření atd. Vždy si najde čas, pokud je to třeba, i mimo pracovní dobu.. Je to prostě moje poslední záchrana. Podobně ji hodnotí i mí známí. Takže paní doktorka si opravdu nepotřebuje psát kladná hodnocení sama, ani by na to neměla čas :o) A já za všechno děkuji