Pediatr Více

Orlické Záhoří 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Zdravotní středisko, Orlické Záhoří

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

K paní doktorce bych své dítě už nikdy nedala. Poprvé mi rekla ať své dítě osmi den neštovic dam už do školy však je jedno zda se nakazí teď nebo příští týden ne? Jednání hrozné a druhá věc. Paní doktorka nepozná bradavice od kuřího oka.. katastrofa

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Syn 16m byl očkován vakcínou Priorix inj. stříkačka. Týden poté angína a antibiotika. Teď (11 den od vakcíny ) vyskákaly pupínky. Není možné že jde o jinou nemoc? Nebo je vyrážka pouze reakcí na předchozí očkování?

Vypadá to, že jde o reakci na očkování.

MUDr. Alena Remešová

Dobrý večer, jsem typ člověka který nechodí k lékaři, takže se po většinu léčím doma. Ale za poslední 2 měsíce zhruba, jsem si všimla že s mým tělem není něco v pořádku. Je mi 16 let, trpím nespavostí, bolestí žaludku a častýma nevolnostma, často mě bolí hlava a není den kdyby se mi nezamotala hlava, ale jediná věc která mě nejvíc zaráží je to že mě poslední dobou začalo bolet srdce, a většinou po té bolesti cítím zadušněnost na plicích. Zkoušela jsem hledat na internetu co by to mohlo být a našla jsem že by to mohl být infarkt, trošku mě to děsí, jelikož mi minulej rok na neurologii řekli že mám velkou pravděpodobost prožít infarkt, mrtvici nebo žilní trombozu už takhle mladá, v důsledku dědičnosti po zesnulém otci který zemřel na infarkt. Zajímalo by mě co by to mohlo bejt. Předem děkuji za odpověd'.

V 16 letech to asi nebude infarkt. Vyhledejte svého praktického lékaře a svěřte se mu se svými obavami, jistě vás vyšetří a uklidní.