Alena Remešová, pediatr

MUDr. Alena Remešová

Uložit

Pediatr Více

1 názor

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zdravotní středisko, Orlické Záhoří
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

K paní doktorce bych své dítě už nikdy nedala. Poprvé mi rekla ať své dítě osmi den neštovic dam už do školy však je jedno zda se nakazí teď nebo příští týden ne? Jednání hrozné a druhá věc. Paní doktorka nepozná bradavice od kuřího oka.. katastrofa

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Syn 16m byl očkován vakcínou Priorix inj. stříkačka. Týden poté angína a antibiotika. Teď (11 den od vakcíny ) vyskákaly pupínky. Není možné že jde o jinou nemoc? Nebo je vyrážka pouze reakcí na předchozí očkování?

Vypadá to, že jde o reakci na očkování.

MUDr. Alena Remešová

Dobrý večer, jsem typ člověka který nechodí k lékaři, takže se po většinu léčím doma. Ale za poslední 2 měsíce zhruba, jsem si všimla že s mým tělem není něco v pořádku. Je mi 16 let, trpím nespavostí, bolestí žaludku a častýma nevolnostma, často mě bolí hlava a není den kdyby se mi nezamotala hlava, ale jediná věc která mě nejvíc zaráží je to že mě poslední dobou začalo bolet srdce, a většinou po té bolesti cítím zadušněnost na plicích. Zkoušela jsem hledat na internetu co by to mohlo být a našla jsem že by to mohl být infarkt, trošku mě to děsí, jelikož mi minulej rok na neurologii řekli že mám velkou pravděpodobost prožít infarkt, mrtvici nebo žilní trombozu už takhle mladá, v důsledku dědičnosti po zesnulém otci který zemřel na infarkt. Zajímalo by mě co by to mohlo bejt. Předem děkuji za odpověd'.

V 16 letech to asi nebude infarkt. Vyhledejte svého praktického lékaře a svěřte se mu se svými obavami, jistě vás vyšetří a uklidní.

MUDr. Alena Remešová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti