Plicní ambulance a kalmetizace
Masarykova 116, Židlochovice

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Paní doktorka je velice příjemná a lidská. Vždy mně pomohla, Taktéž sestřička. Jezdím na kontroly ráda a bez stresu.

Velmi příjemný, lidský a profesionální přístup paní doktorky. Sestra je také příjemná. Není co vytknout.

Paní doktorka je skvělý člověk, má krásný a lidský přístup k pacientům, mezi nimiž nedělá žádné rozdíly.
O její profesionalitě není pochyb. Je to lékařka na svém místě! Kdyby takových lékařů bylo víc..... :-)

Paní doktorku hodnotím na výbornou,kdybychom byli v první třídě,tak na 1*.S takovou ochotou, péčí a profesionalitou jsem se v životě ještě nesetkala.Bydlím daleko , až v Tišnově, ale stojí mi za to k ní dojíždět. Když jsem začala před 12 lety mít plicní problémy obvodní lékař mne odeslal právě k ní, když jsem v roce 2000 vstoupila do ordinace a uviděla tam mladičkou lékařku moc jsem nadšená nebyla.Pomyslela jsem si, že nemůže mít žádné zkušenosti a bude to na nic.Hned při první návštěvě mne však mile překvapila.Ta lidskost, ochota naslouchat, diskutovat,okamžitě si získala moji důvěru.Mohu vám říci, mám víc zdravotních problémů, setkávám se tedy s lékaři různých oborů, ale to se nedá srovnat.Jako bonus má ještě velice ochotnou, příjemnou a usměvavou sestřičku.Zkrátka abychom to shrnuli.Nemá to chybu.Všem jednoznačně doporučuji.Děkujme za to, že takoví lékaři mezi námi jsou.

Tuto paní doktorku hodnotím na jedničku, taktéž i její paní sestřičku, kdyby bylo číslo vyšší dal bych jej.Zdůvodnění - individuální profesionální a příjemný přístup k pacientovi, dokonalé vysvětlení laikovi, který nezná "doktorské výrazy", okamžité řešení danného plicního problému. Jen pro zajimavost u paní doktorky jsem nebyl od roku 2007 kdy mě taktéž pomohla od mojich plicních problémů. Nyní v lednu 2012 po 3 dnech silných potížích jsem ráno v 8:00 zavolal a zeptal se zda bych mohl přijet i když chodím k jinému plicnímu doktorovi, který je poblíž a v 9:15 jsem byl již na řadě. Musím podotknout, že jsem vzdálen od Židlochovic cca 40 km takže většinu času zabrala cesta a příprava. Čekací doba téměř nulová a to už je jen třešnička na dortu u této profesionální lékařky. Už bych nikdy neměnil.

Vždy absolutní spokojenost.Jak s přístupem sestry a paní doktorky tak s vysledkem...

Vynikající lékařka, vždy ochotná, vstřícná...prostě poklad

Velmi příjemná a milá paní doktorka. Jezdím za ní až z Brna a jsem opravdu spokojená. Kdyby byli všichni tak vstřícní! Paní doktorku opravdu doporučuji, vždy si s ní lze domluvit čas na kontrolu i po telefonu a je rovněž ochotná i takto poradit s problémem. DD

Velmi příjemná k pacientům,vše ochotně a srozumitelně vysvětlí.Odborník na svém místě.

Je to opravdu odborník, na pacienty velice příjemná, ochotně vysvětlí vše a srozumitelně. Nikdy jsem nečekal déle jak 15 minut, většinou jdu do ordinace ihned. Neměnil bych.