MUDr. Alena Němcová

Pediatr Více

Polešovice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 560, Polešovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka se zdála skvělá, až do doby, než jsme onemocnění v prosinci 2023 covidem. Synové 1,5 a 3 roky měli vysoké horečky, starší syn horečka přes 40, začal mu stekavy kasel, ztratil hlas. Objednala jsem se u sestřičky, aby se na něj paní doktorka podívala. Ta mi obratem volala a mluvila semnou stylem, jak si vůbec dovoluji jich otravovat, když máme covid, že máme sedět doma a čekat, až to přejde, ze nebudeme ohrožovat ji ani další pacienty a ukončila hovor. Za hodinu jsem ji volala znovu, že syn vypadá hůř, že mám strach, že dostane záchvat laryngitidy, jestli mi nemůže alespoň poslat recept nebo poradit, co dělat. Doslova se mi vysmala, že nás nikde na pohotovosti ani v nemocnici neošetří, kdyz máme covid. I když jsem jí řekla, že jsem s pohotovosti mluvila a nemají s tím problém..pomalu mě obvinila, že si to vymýšlím. Doslova mi řekla: ,, Jestli Vám to stojí za to, naložte ho do auta a odvezte do Brna na infekční.". Další den nás bez problémů vysetrila nová paní doktorka.

podstivá a je to doktorka opravdu na svém místě ,pacient je pro ni na prvním místě,připravena pomoci i po pracovní době,je na ni vždy opravdové spoléhnutí

Dětská lékařka, která dokonale zvolila své povolání. Vstřícná, vždy milá, usměvavá a ochotná. Děti ji mají rády a maminky můžou být klidné, že je o jejich ratolesti dobře a šetrně postaráno. Děkuji za sebe i své dva synky. Spokojená maminka - zdravotní sestra.

Specialistka na svém místě. Vysoká odbornost a skvělý přístup. Zároveň výborný diagnostik.

Dětská lékařka, která nikdy nic nepodcení. Umí to s malými pacienty a je to super člověk nejen v ordinaci.