Alena Králová, logoped Karlovy Vary

Alena Králová

Logoped

Rumunská 8/660, Karlovy Vary
Klinická logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Chtěl bych reagovat na anonymní kritiku. Paní byla zřejmě u jiné logopedky, neboť Dr.Králová nemá žádnou sestřičku. Tak ať si laskavě nevymýšlí.
Co se týče její práce a o tu nám především jde, musím konstatovat, že žádné paní učítelce s kurzem logopedie, se nepodařilo naší Kamilce pomoci. Až na doporučení našich známých, kdy jsme vyhledali Dr. Královou,už naše dcera skoro dobře mluví.
Navíc paní logopedka byla vždy milá a usměvavá.

Kamil Dvořák - Karlovy Vary.

Moje zážitky z ordinacé paní doktorky: když jsem vstoupila s dcera k sestřičce, dcera trochu zakaškala, paní doktorka se vyřítila z ordinace a dostaly jsme vynadáno, že tam nemáme chodit, když je dcera nachlazená (nachlazená nebyla, jen jí něco zašimralo v krku). Byla jsem z toho úplně vyvedená z míry, což se odrazilo i na dceru, která u paní doktorky nepromluvila, tak jsem opět dostala vynadáno. Byly jsme objednány za měsíc, dcera si nepříjemný zážitek pamatovala, tak opět nepromluvila, další nadávání. Pak byly prázdiny, tak jsem si sehnala co se dalo, sousedka (pedagožka) poradila a ejhle písmenka, která neuměla vyslovit najednou naskočila sama. V září jsme šly na kontrolu, dcera už mluvila, tak jsme zase dostaly vynadáno, co tam děláme, když dcera mluvit umí :-)))) no super zážitek