MUDr. Alena Janečková

Revmatolog Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Revmatologická ordinace
U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologická ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, většinou u ní v ordinaci strávíte min. 3/4 hodiny. Vše Vam vysvětlí , a to i latinsky . Bude mluvit a mluvit, a psat a psat , ale nezepta se, zda lecba zabrala ci pod. Nesmíte ji jakkoli odporovat. Pouze mlčte a raději nic neříkejte. Od covidu stále vyžaduje roušku, pokud odmítnete, bude Vás urážet. Ale takova uz byla pred covidem . Vždy si najde důvod, proč Vam říct, že jste úplně bl....

Dnes jsem do ordinace volala s prosbou o objednání, doporucenku mám. Paní doktorka byla už jen do telefonu velmi nepříjemná, v podstatě mě seřvala za to, ze má hodně práce a ze nikoho objednávat nebude a stěžovala si, kolik ji chirurgové a ortopedi posílají lidi. Vynadala mi za to, ze mi nevzali krev, odpovídala naprosto nelogicky a zcestně na mnou položené otázky a navíc velmi neslušně a neprijemne. Po této zkušenosti rozhodne nedoporučuji, zájem o pacienta i chování otřesné a to jen kvůli dotazu, zda se mohu objednat a pokud ne, zda nemá doporučení na jinou ordinaci, kde by mě vzali. Doposud jsem u lékaře takové jednání nezažila, neprofesionální, nevhodné, neuveritelne.

S paní doktorkou spokojený nejsem. Je velice labilní. Když budete mít štěstí a bude paní doktorka v dobrém rozmaru, máte pocit, že vám snese i modré z nebe, ovšem pokud náladu nemá, nepřeji zažít. Pacienta potom deptá a stírá. Pokud jde o odbornost, myslím, že je na celkem dobré úrovni, ale nemohu posoudit, zatím jsem jinde nebyl. Pokud však se k ní bojíte jít, tak to jistě pro vaši léčbu dobré není. Proto ji nedoporučuji, hlavně lidem s citlivější povahou.

S paní doktorkou spokojena nejsem. Má zkušenost je taková, že musí být zásadně po jejím, jiná léčba neexistuje. Jejím nedostatkem je, že používá ty nejsilnější ale také nejdrastičtější léky, které existují. Takže i když to už není potřeba, cpe do Vás léky, které Vaše tělo spíše ničí, než aby mu pomáhaly. Jak se říká v jedné pohádce - umí kurýrovat jen na jeden způsob. Bohužel tím nejhorším. Po přestupu jinam mi byly léky ihned změněny na slabší. Prý když jsem brala ty nejsilnější, tak teď máme spoustu možností výběru. Udělala jsem dobře.
Jestliže uvažujete přejít na revmatologii do Třeboně, hlavně neříkejte, že utíkáte právě od ní... třeboňská paní doktorka Vás nevezme.
Přidám ještě jednu poznámku. Kdyby takto drasticky léčila starší pacienty, asi by nezpůsobila tolik škod. Ale když takto léčí i mladé pacientky, které budou mít v budoucnu děti, je to spíše smutné.

Milá a svědomitá

X

Paní doktorku navštěvuji již deset let. Jsem spokojen, konzultuje se mnou mojí chorobu a snaží se nemoc tak jak to jde léčit. Moc mi pomohla. Její přístup k pacientům je maminkovský, čož znamená: "chápu, vyslechnu, ale bude to podle mého", což může něktérým pacientům nevyhovovat a popuzovat je. To, že má plnou čekárnu dokazuje, že je to buď kvalitní lékařka nebo jen to, že v JH je jediná. Odbornost posoudit nedokážu. Paní doktorku hodnotín jako pěčlivou, obětavou, nicméně trochu panovačnou a rozkazující, ale vždyť je to lékařka a určitě chce každému pacientovi pomoci.

Paní doktorka je velmi svědomitá a myslím, že i velmi dbrý specialista.Někteří lidé si na ni v čekárně stěžují a když je poslouchám proč? Noprotože ona chce, aby se také o své zdraví starali oni a dodržovali určité zásady. Paní doktorka má velkou trpělivost se všemi neposlušnými pacienty.