č.d. 188, Hukvaldy
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Jsem s naší paní doktorkou moc spokojená. Mám velké srovnání i s jinými pediatry a pokaždé nám pomohla, dobře porodila a to jsme nechodili jen s banalitami. Níže někdo psal, že cpe do dětí antibiotika, což mi naopak příjde, že je dává až jak není jiné východisko. Jsem moc ráda, že má v péči naše děti.

špatná lékařka, já sama jsem kní před pár lety chodila, asi mesic me trápila nepřijemná bolest přicha a pálení žáhy ona mě neustále posílala domů stím že je to viroza, sama se svojí iniciativi jsem se objednala ke gastroenterologovi kde po nekolika vyšetření přišli na to že mam nedomykavost dolního jícnového svěrače, doktorka dorničáková me ani sama nebyla schopná nikde poslat ikdyž videla že mi žádné léky nepomáhají a neustále mi bylo špatne nakonec jsem musela jít na operaci, vžádném případě nedoporučuji navíc neumí napsat nic jiného než antibiotika které mi cpala pokažné když jsem přišla jenom s rymou

Dobře se stará o děti, umí své řemeslo,je to příjemná paní doktorka.