Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na mikroskopickou konzervační a endodontickou terapii, adhezivní protetiku, parodontologii a úrazy zub...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Zubní kaz
  • Paradentóza
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Připomenutí plánované návštěvy telefonicky dopředu, čistá a velmi dobře vybavená ordinace, skvělý lidský přístup, vysvětlení zákroku krok po kroku, profesionalita. Není co vytknout, Mohu jen doporučit. Tomáš Janík

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zhruba více než po měsíci píši recenzi, abych mohl zhodnotit s odstupem. Dávám špatné hodnocení, i když nevím do jaké míry je pan zubař Šíma toto schopen ovlivnit. Pan Zubař skvělý přístup, ochotný, vše mi vysvětlil popř. sdělil, co by se mělo udělat. Jelikož je pan zubař součástí soukromé kliniky, kde jsem platil za vstupní vyšetření daný obnos, tak si nemyslím, že je vhodné, aby se mi už nikdo neozval co dál. Zvláště, když byly panem zubařem dva zuby označeny za kritické. Toto nepovažuji za solidní jednání, když bylo exaktně řečeno, že se ozvou sami (rozhodně bych neriskoval rozpadnutí dvou zubů), a určitě si myslím, že by měl pan Šíma určitě mít na toto nějaký vliv. Celkově to na mě působí, že si vzali penízky, já 30 minut poslouchal a hotovo. Škoda.

Pan Šíma je skutečně odborník na svém místě. Od první minuty jde poznat, že je to skutečný profesionál, který Ví co dělá, u kterého se i zasmějete jeho skvělému humoru a rádi se k němu i vracíte. Co se týče jeho profesionálního výkonu, z pohledu pacienta, jsem nenašel chybičku. Všechno vysvětlí, řekne proč a jak se bude postupovat, a s čímkoliv poradí. Přišel jsem se záměrem řešit jeden zub, odešel jsem úplně s novými ústy, kde se ukázalo, že je třeba opravit i na pohled zuby bez nutnosti zásahu. Je to prostě sympaťák :) se šikovnýma rukama, zubař, ke kterému člověk rád přijde. Lasák O.

Chodím k němu já i děti a jsme maximálně spokojení. Má citlivý a milý přístup. Syna (7 let) úplně zbavil strachu ze zubaře a když jdeme na prohlídku, tak se těší už několik dní dopředu.Dcera (3 roky) je na tom stejně.

Skvělý zubař, který Vás absolutně zbaví strachu z dentálního ošetření. Absolovala jsem již několik různých ošetření a všechny byly naprosto bezbolestné. Pan doktor je velký profesionál. Mohu jen a jen doporučit! :)

Odnaučila jsem se v rukách MDDr. Šímy strachu ze zubního ošetření, hluboce zakořeněného v dětství. Vstřícnost, profesionalita, bezbolestnost, úžasné prostředí - co dodat?
Jana Kuziová

Prvý krát som prišiel k pánovi doktorovy s nechutným zápalom zubu ktorý my bránil v bežnom fungovaní. Expresne a profesionálne bolo o mňa postarané. Môžem len doporučiť.

Velmi profesionální, pečlivý rozumí nejen stomatologické problematice ale i svým pacientům. Doporučuji.

pan doktor je rázný, přísný, nekompromisní-zkrátka super. Doporučuji, jsem spokojená s ošetřením i s jeho přístupem

K panu doktorovi jsem se objednala na zaklade kladnych hodnoceni zde. Narozdil od predchozich zkusenosti jinde - nyni se nebojim k zubari chodit, ba se tam i tesim :) No a kdyz k vysetreni je pustena klasika - to nema chybu. Co se tyce pece i naprosta spokojenost, mohu jen doporucit.

56 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

za poslední dobu se mi na předním zubu objevily takové bílé skvrnky. Nemyslím si, že by to byla např. předzvěst kazu, protože zub mi byl opravován. Ale začala jsem užívat doplňek stravy v podobě tablet, kde se vyskytuje hořčík, zinek a vápník a také nějakou novou bělící zubní pastu. Může něco z toho být příčinou tvorby skrvn? Popřípadě myslíte, že mohou zmizet či spíše ne?
Děkuji

Dobrého dne přeji. Křišťálovou kouli jsem zapomněl na posledním sympoziu stomatologického čarodějnictví, ale pokud se nejedná o kaz, tak jen bělící pasta zvýraznila strukturální charakteristiky zuby. Ale je to jen tip.

MDDr. Adam Šíma

Zdravím, nevíte o nějakém zubaři v Liberci, co by přijímal nové pacienty a nebo alespoň byl ochotný ošetřit člověka, který u něj není registrován.. Na pohotovosti člověk čeká několik hodin a stejně dřív zavřou než se na něj dostane řada...

Zkuste hledat i mimo Liberec. Do Prahy je to hodina po dálnici. Pořád rychlejší než pohotovost.

MDDr. Adam Šíma