Ortodontická ordinace
Krokova 22, Karlovy Vary-Horní Drahovice, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Pana doktora Abeda určitě doporučuji. Má krásnou ordinaci v rodinném domku s vlastním parkováním. Je super, že vše, co se týká ortodoncie má pod jednou střechou ( orto.léčbu, rentgen, dentální hygienu pro rovnátka, laboratoř). Vše je pěkně vymyšlené, nové a hlavně čisté !!! Co se týká péče doktora a personálu jsem maximálně spokojená. Mám rovnátka přes půl roku - bez jakéhokoliv problému. Před léčbou mi pan doktor vše do detailu vysvětlil. Po pravdě jsem se tam cítila spíše jak v Německu než v Čechách:-). Prostě doporučuji !!!

Pana doktora mohu 100% doporučit.Odjakživa jsem měl křivé zuby a otevřený skus.Nikdy jsem na své zuby neskousl.Pan doktor mi zuby krásně srovnal a domluvil mi operaci čelisti v Praze.Po operaci se o mě skvěle staral a já konečně po dlouhé době mohu konečně kousat na své zuby.A zlepšil se mi vzhled.Byla to celkem drahá záležitost,ale stála za to.

pan doktor se mnou před léčbou celý postup konzultoval, navrhl mi možnosti a rozpočet. S výsledky léčby jsem velice spokojen a zuby mám už hezky rovné. Používá vždy hygienické rukavice a v ordinaci je hezky čisto.

No je sice většinou příjemný a usměvavý, ale když něco nejde jak má dokáže vás i pěkně rozladit!

S panem MUDr. Abedem jsme velmi spokojeni. Má vždy dobrou náladu a
je velmi přijemný a ochotný.