Praktický Veterinární Lékař
Nový domov 171, Mimoň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Praktický Veterinární Lékař Jiný

Vynikající klinika s vynikající paní doktorkou.
Jediná klinika v EVROPĚ, která mi dokázala najít příčinu nemoci mého pejska.

Umístění: Praktický Veterinární Lékař Jiný

Děkuji panu doktorovi za skvělý přístup k mému pejskovi Kámoškovi, kterého zachránil tím, že mu dal veškerou péči a profesionalitu. Děkuji i jeho paní, která se mi o Kámoška také postarala. Zachránili mu život a tím i můj. Ještě jednou všem moc děkuji.

Umístění: Praktický Veterinární Lékař Nemocný pes

Jsem s panem doktorem velice spokojena, léta se mi stará o mého nemocného pejska, jen díky jeho profesionálnímu přístupu se můj pejsek dožil 13,5 roku a snad tu se mnou ještě nějaký čas bude. Bezvadný přístup, všechno vysvětlí, sestřička milá, za ty roky jsou už skoro jako moje rodina :). D. Jírovcová

Umístění: Praktický Veterinární Lékař Vysetreni a stanoveni diagnozy feny

MvDr. Veprek je nejlepsi veterinar, kteremu jsem nesmirne vdecna, ze me Akitce zachranil a prodlouzil zivot. V Praze jsem obihala veteriny, nikdo si nevedel rady, stalo me to spoustu penez, neprijemnych zazitku a vysledek nula. Klinika v Mimoni je perfekrne vybavena, samozrejme se to musi promitnout do ceny za vysetreni a leky mi pan doktor dokonce postou do Prahy. Pane doktore jste nejlepsi a jsem stastna, ze jsem Vas mela moznost poznat za Arashi Kazari Toyo Ken.

Umístění: Praktický Veterinární Lékař

Lecila jsem kocicku tri nedele v praze a jelikoz jsem s ni byla u rodicu v doksech na dovolene a kocicka se mi nezdala jela jsem k drveprekovi na konzultaci.arogantne se me zeptal co vlastne po nem chci.souhlasila jsem s vysetrenim u nej.zacal delat ruzne testy aniz by me predem upuzornil ze bude chtit za toto skoro osm tisic.zjistil spatne hodnoty a ze kocka vypada hrozne.na druhy den rentgen kapacka injekce.medicamenty domu aniz bych poradne vedela co s ni je.dalsi dva tisice.na treti den kapacka a puvodne jsem mela pockat tyden jak vse tapusobi.ale pan dr se rozhodl kocicku operovat hned ze ji jde udajne o zivot.po operaci mi rekl ze ma spatna jatra.ze ji da transfuzi a necha si ji tam.to vse aniz by mi vse vysvetlil proc co a jak.vecer jsem volala pry kocicka zije a bojuje.po mem dotazu zda mohu prijet a podivat se na ni mi rekl ze to je zbytevne a mam volat rano neb noc bude kriticka.rano mi rekl ze se drzi vypada to nadejne a ze se bude snazij ji uz rozkrmovat.opet pry zbytevne abych jezdila.vecer jsem volala a jedine co.mi suse oznamil ze zemrela.po mem dotazu co se stalo ze pry zemrela odpiledne a nevydrzela to.chtela jsem si pro ni logicky hned jet ale to odmitl .pry az rano.rano jsem ji mela pilozenou v ordinaci v zavrene krabici od leku aniz vy mi rekl ze tam je.porad jsem cekala az mi ji dobesou az mi rekl ze je v te krabici.a nejhorsi bylo ze mi sestra rekla ze se mazlila chodila po chodbe.tak nechapu proc jsem ji nemohla navstivit.doted si to vyciram.a vlastne ani nevim co bylo pricinou nemoci a umrti.takze mozna je pan dr dobry lekar ale absolutne bez emoatie citu s davkou arogance uz ve dverich.to ze vam zemre zvire a on neni schopen vam to ctyri hodiny zavolat neumozni aby jste si pro zvire hned prijeli a necha vam ho v zavrene krabici od leku je silene.lituji ze jsem tam sla.ano mozna uz kocicce nebylo pomoci a zemrela by bez operace a dr vrpreka.ale zoetne mam dojem ze proste zkousi cobse da bez toho aby vam cokoli vysvetlil.toto me stalo osmnact tisic.uz nijdy vic.

Arogantní lékař, kterého zajímajímají jen peníze, zvířata a jejich majitelé mu jsou naprosto jedno.
Horší přístup jsem ještě nezažila. Nejhorší zkušenost, radši pojedu přes půl republiky k jinému, kde moje zvířátka dostanou kvalitní péči a zároveň s pozitivním a příjemným přístustupem, než abych se nechala ponižovat zde.Nikdy víc!

Já jsem s panem doktorem velice spokojen, mám více pejsků a mám je moc rád, dokonce když mi první z nich umřel, tak mi pan doktor zařídil kremaci v krematoriu zvířat Česká Lípa, moc mi tím pomohl

Dr. Vepřek nám zachránil naší fenku Sáru, když si dvakrát zdevastovala kolena. Pohotovou operací bez jakéhokoliv objednávání předem, bez ohledu na ordinační dobu a snahou co nejrychleji zbavit fenku bolestí, si získal naši plnou důvěru a vděk. Dříve jsme navštěvovali veterinární ordinaci v Dolní Libchavě, od úrazu fenky jezdíme se vším pouze k dr. Vepřekovi. Nejen on, ale celý personál kliniky zaslouží za svůj přístup ke zvířecím pacientům veliký dík.
Marta Šrédlová, Nový Bor.

Zachránil mi psa po střetu s dodávkou. Po první dny jsem mě pokyn mu volat večer, později kdykoliv při podezření na zhoršení stavu zvířete. Několik dnů infuze a pes, přesto že měl zlomená dvě žebra, "ožil a byl v dobré kondici. Samozřejmě to nebylo zadarmo, ale podle mého názoru cena přiměřená zákrokům a komfortu.

co se týká odbornosti,si netroufám hodnotit,ale cena za ošetření se nám zdála vysoká,např.poplatek za to,že jsme přijeli v neděli byl 1100+500 vstupní prohlídka , pan doktor nám nakonec prodal žoviálně pytel žrádla prý za jeho nákup to jest 1980,- běžně na internetu o 500,- méně,asi to že vlastníme vůz bmw
nám umožnilo zaplatit více než je zřejmě běžné a to opakuji po konzultaci účtu s naším veterinářem
jinak přístup profesionální