Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Miroslav Krabec Jiný

Takže samé kladné či v klidu recenze, a já bych ráda sdělila mou zkušenost s panem psychiatrem Krabcem.
    Protože dnes jsem u něj byla naposled !
    NEDOPORUČUJI !! (A už vůbec ne lidem s nějakou formou emoční poruchy).
    V panu doktorovi nenajdete žádné pochopení a už vůbec ne důvěru, jak v samotné léčbě, tak už vůbec ne v řešení samotného svého problému(dokonce se mi i zasmál).
    Po mém odchodu z jeho ordinace, totálně zklamaná z nedůvěry a nepochopení od doktora u kterého to nejvíce očekávám a mělo by být automatické u doktora jako je psychiatr. Jsem mu napsala výstižný email, že od něj odcházím, nedostala jsem žádnou odpověď, vlastně ano, šla jsem si poté do lékárny vyzvednout mé nové léky a bylo mi řečeno "recept zrušen lékařem", poté jsem samozřejmě mu psala emaily na které většinou žádná odpověď nepřišla a nebo přišla(jedna věta) mstivá odpověď a nic víc, žádné vyjádření ohledně situace. Takže aspoň už vím, že pan doktor se umí hezky a profesionálně mstít svým pacientům.

MUDr. Tomáš Vodvařka Jiný

Skvělý odborník s lidským přístupem a velkou empatii

MUDr. Tomáš Vodvařka Jiný

Super lékař bez něj by mi ruka od krční páteře ochabla rychle doporučení k operaci a svěřen k nejlepším profesionálním lékařům téměř bez čekání

MUDr. Tomáš Vodvařka Jiný

Vyšetření nebylo příjemné, ale přístup vše změnil, děkuji p.Doktorovi i jeho sestřikám, a teď už znám diagnózu, Blahutová Lenka

MUDr. Miroslav Krabec Jiný

Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé.

MUDr. Miroslav Krabec Jiný

Úžasný člověk, velmi empatický a příjemný. Ve Všem se snaží vyhovět. Naprostá jednička ve svém oboru! ;) za mě maximální spokojenost;)

MUDr. Svatava Dedková invazivní kardiologie

Paní doktorka Dedková úžasná lékařka,profesionál,milá,Dokáže svým přístupem pacienta uklidnit i sestřičky jsou skvělé.milé-doporučuji

Kontakt

Kostelní 23, Ostrava 702 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna