Rudolf Dostálek, chirurg Zlín

Rudolf Dostálek

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy

Informace o lékaři

• Provozujeme soukromou chirurgickou praxi se zaměřením na všeobecnou, úrazovou a estetickou chirurgii v ordinacích ve Zlíně a Valašských Kloboukách.
    Úzce spolupracujeme s klinikou plastické chirurgie PERFECT CLINIC - MUDr. Roman Kufa.
    Spolupráci jsme také navázali se stomatologickým centrem UNIDENT, s.r.o.
    Dále spolupracujeme s nemocnicí ATLAS, a.s. oddělení chirurgie a gynekologie.

Služby

Nemoci

• patní ostruha
  • 16 května 2012

Hodnocení: Neutrální

s tímto lékařem nemám moc dobrou zkušenost jsou i lepší ikdyžuplně špatný také není

• 14 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný pan doktor! Stejně jako ostatní personál v ordinaci. Velmi vstřícný a kvalitní. Doporučuji!

• 5 února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Nejlepší chirurg jakého jsem kdy poznala. Nebýt jeho a jeho kontaktů ve zdravotnictví mám dnes místo nálezu na děložním čípku, který mi byl do týdne odstraněn, vyoperaovanou celou dělohu. Podařilo se mi k němu dotáhnout i matku, které řešil rozrůstající se zánět ve znaménku a bráchu s další operací plotýnky. Opravdu smekám, pokud bude ve zdravotnicvtví více takových lékařů, začne i tahle složka konečně fungovat.

• 27 ledna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

maximalní spokojenost-chodíme k němu celá rodina a neměnila bych.Určitě doporučuji!!!!

• 4 ledna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to vynikající doktor,skvělý operatér, má vysoce profesionální a lidský přístup k dětem i dospělým. Reakce na příspěvek 12.5.2009-pokud se vám hojí jizva tzv. keloidem, je to reakce těla, ne vina doktora,laserem to můžete zbrousit,ale ne odstranit, je to na svobodném rozhodnutí každého z nás. Díky panu doktorovi mám jen nepatrné jizvy po laparoskopii, v Baťovce bych měla rozřízlé břicho. Jeho pacienti nemusí ležet ve Zlíně, ale mohou si vybrat, exkluzivní možnost, zdraví máte jen jedno. Doporučuji všem.

• 15 července 2009

Hodnocení: Dobrý

Reakce na 16.1.2009: Na otázku proč neleží ani jeden pacient onoho lékaře ve zlínské nemocnici, je snad jediná naprosto jasná odpověď!!! Škoda, že ji neznáte. Ale at nemáte nějaký nedostatek, klidně na ni odpovím. Protože do zlínské nemocnice by šel jen BLAZEN a nebo sebevrah. Myslím si, že víc nemusím dodávat. A jinak navíc, když si pacient řekne, že tam chce, tak ho tam pan doktor klidně pošle, ale myslím si, že je to ta největší .... tam jit! A co se týče nějaké velké jizvy, tak to není rukama, ale tím že máte nejspíš špatné hojení. Měli byste se dát tady někteří dohromady. Je to supr doktor!

• 2 dubna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Myslíte,že vyříznout znaménko,není o kvalitě chirurga? To je jen apel na názor ze dne 9.11.2008. Takové hodnocení, je víc než trapné.Myslím si, že chirurg musí být vždy rozhodný, neomylný a především skvělý odborník. Díky těmto vlastnostem, které Dr. Dostálek má zachránil život mé dceři, kterou odmítli ve Zlínské nemocnici dále hospitalizovat,s dodáním,že jí nic není.Měla těžký zánět slepého střeva a být ještě pár dnů v domácím ošetření.....nevím,jak by vše dopadlo.

• 21 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

skvělý chirurg, profesionální přístup, velmi příjemný k pacientům, doporučuji všem

• 12 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Naprosto skvělý doktor, nemůžu si na nic stěžovat... Všem doporučuju.

• 10 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Byla jsem u něj poprvé a jsem spokojená skvělí přístup k pacientum,byl milý pořád se usmíval:o)jako lékař je vybornej.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění