MUDr.

Rudolf Dostálek

Chirurg

Zeptejte se Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Provozujeme soukromou chirurgickou praxi se zaměřením na všeobecnou, úrazovou a estetickou chirurgii v ordinacích ve Zlíně a Valašských Kloboukách. Úzce spolupracujeme s klinikou ... Více

Adresy

 • Zlínská poliklinika a.s.

  třída Tomáše Bati 3705
  760 01 Zlín, zlínský

  Kontaktní údaje

  103
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

  Služby

 • Ordinace Valašské Klobouky

  Adresa

  Krátká 798
  Valašské Klobouky, zlínský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

  Služby

Informace o lékaři

O mně

Provozujeme soukromou chirurgickou praxi se zaměřením na všeobecnou, úrazovou a estetickou chirurgii v ordinacích ve Zlíně a Valašských Kloboukách.
Úzce spolupracujeme s klinikou plastické chirurgie PERFECT CLINIC - MUDr. Roman Kufa.
Spolupráci jsme také navázali se stomatologickým centrem UNIDENT, s.r.o.
Dále spolupracujeme s nemocnicí ATLAS, a.s. oddělení chirurgie a gynekologie.

Nemoci

 • patní ostruha

Názory pacientů

Přidat názor
 • neutrální

  s tímto lékařem nemám moc dobrou zkušenost jsou i lepší ikdyžuplně špatný také není

 • velmi dobrý

  Výborný pan doktor! Stejně jako ostatní personál v ordinaci. Velmi vstřícný a kvalitní. Doporučuji!

 • velmi dobrý

  Nejlepší chirurg jakého jsem kdy poznala. Nebýt jeho a jeho kontaktů ve zdravotnictví mám dnes místo nálezu na děložním čípku, který mi byl do týdne odstraněn, vyoperaovanou celou dělohu. Podařilo se mi k němu dotáhnout i matku, které řešil rozrůstající se zánět ve znaménku a bráchu s další operací plotýnky. Opravdu smekám, pokud bude ve zdravotnicvtví více takových lékařů, začne i tahle složka konečně fungovat.

 • velmi dobrý

  maximalní spokojenost-chodíme k němu celá rodina a neměnila bych.Určitě doporučuji!!!!

 • velmi dobrý

  Je to vynikající doktor,skvělý operatér, má vysoce profesionální a lidský přístup k dětem i dospělým. Reakce na příspěvek 12.5.2009-pokud se vám hojí jizva tzv. keloidem, je to reakce těla, ne vina doktora,laserem to můžete zbrousit,ale ne odstranit, je to na svobodném rozhodnutí každého z nás. Díky panu doktorovi mám jen nepatrné jizvy po laparoskopii, v Baťovce bych měla rozřízlé břicho. Jeho pacienti nemusí ležet ve Zlíně, ale mohou si vybrat, exkluzivní možnost, zdraví máte jen jedno. Doporučuji všem.

 • dobrý

  Reakce na 16.1.2009: Na otázku proč neleží ani jeden pacient onoho lékaře ve zlínské nemocnici, je snad jediná naprosto jasná odpověď!!! Škoda, že ji neznáte. Ale at nemáte nějaký nedostatek, klidně na ni odpovím. Protože do zlínské nemocnice by šel jen BLAZEN a nebo sebevrah. Myslím si, že víc nemusím dodávat. A jinak navíc, když si pacient řekne, že tam chce, tak ho tam pan doktor klidně pošle, ale myslím si, že je to ta největší .... tam jit! A co se týče nějaké velké jizvy, tak to není rukama, ale tím že máte nejspíš špatné hojení. Měli byste se dát tady někteří dohromady. Je to supr doktor!

 • velmi dobrý

  Myslíte,že vyříznout znaménko,není o kvalitě chirurga? To je jen apel na názor ze dne 9.11.2008. Takové hodnocení, je víc než trapné.Myslím si, že chirurg musí být vždy rozhodný, neomylný a především skvělý odborník. Díky těmto vlastnostem, které Dr. Dostálek má zachránil život mé dceři, kterou odmítli ve Zlínské nemocnici dále hospitalizovat,s dodáním,že jí nic není.Měla těžký zánět slepého střeva a být ještě pár dnů v domácím ošetření.....nevím,jak by vše dopadlo.

 • velmi dobrý

  skvělý chirurg, profesionální přístup, velmi příjemný k pacientům, doporučuji všem

 • velmi dobrý

  Naprosto skvělý doktor, nemůžu si na nic stěžovat... Všem doporučuju.

 • velmi dobrý

  Byla jsem u něj poprvé a jsem spokojená skvělí přístup k pacientum,byl milý pořád se usmíval:o)jako lékař je vybornej.