Rudolf Dostálek, chirurg Zlín
Chirurg MUDr.

Rudolf Dostálek

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

15

Adresy a ceny

 • 14 března 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Výborný pan doktor! Stejně jako ostatní personál v ordinaci. Velmi vstřícný a kvalitní. Doporučuji!

  Nahlásit zneužití
 • 16 května 2012

  Hodnocení: Neutrální

  s tímto lékařem nemám moc dobrou zkušenost jsou i lepší ikdyžuplně špatný také není

  Nahlásit zneužití
 • 5 února 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Nejlepší chirurg jakého jsem kdy poznala. Nebýt jeho a jeho kontaktů ve zdravotnictví mám dnes místo nálezu na děložním čípku, který mi byl do týdne odstraněn, vyoperaovanou celou dělohu. Podařilo se mi k němu dotáhnout i matku, které řešil rozrůstající se zánět ve znaménku a bráchu s další operací plotýnky. Opravdu smekám, pokud bude ve zdravotnicvtví více takových lékařů, začne i tahle složka konečně fungovat.

  Nahlásit zneužití
 • 27 ledna 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  maximalní spokojenost-chodíme k němu celá rodina a neměnila bych.Určitě doporučuji!!!!

  Nahlásit zneužití
 • 4 ledna 2010

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Je to vynikající doktor,skvělý operatér, má vysoce profesionální a lidský přístup k dětem i dospělým. Reakce na příspěvek 12.5.2009-pokud se vám hojí jizva tzv. keloidem, je to reakce těla, ne vina doktora,laserem to můžete zbrousit,ale ne odstranit, je to na svobodném rozhodnutí každého z nás. Díky panu doktorovi mám jen nepatrné jizvy po laparoskopii, v Baťovce bych měla rozřízlé břicho. Jeho pacienti nemusí ležet ve Zlíně, ale mohou si vybrat, exkluzivní možnost, zdraví máte jen jedno. Doporučuji všem.

  Nahlásit zneužití
 • 15 července 2009

  Hodnocení: Dobrý

  Reakce na 16.1.2009: Na otázku proč neleží ani jeden pacient onoho lékaře ve zlínské nemocnici, je snad jediná naprosto jasná odpověď!!! Škoda, že ji neznáte. Ale at nemáte nějaký nedostatek, klidně na ni odpovím. Protože do zlínské nemocnice by šel jen BLAZEN a nebo sebevrah. Myslím si, že víc nemusím dodávat. A jinak navíc, když si pacient řekne, že tam chce, tak ho tam pan doktor klidně pošle, ale myslím si, že je to ta největší .... tam jit! A co se týče nějaké velké jizvy, tak to není rukama, ale tím že máte nejspíš špatné hojení. Měli byste se dát tady někteří dohromady. Je to supr doktor!

  Nahlásit zneužití
 • 12 května 2009

  Hodnocení: Slabý

  Po malém znaménku mám jizvu jako kráva. Ještě, že je na zádech. Být to v dekoltu, tak trpím! Placený laser u kolegyně manželky mě zaskočil a ještě více mě zaskočilo, že jsem laser zaplatila a nikdy nedostala doklad... Nebýt té hnusné jizvy, řekla bych, že byl docela příjemný, ale to mi hladká záda nevrátí, že...?

  Nahlásit zneužití

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • 2 dubna 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Myslíte,že vyříznout znaménko,není o kvalitě chirurga? To je jen apel na názor ze dne 9.11.2008. Takové hodnocení, je víc než trapné.Myslím si, že chirurg musí být vždy rozhodný, neomylný a především skvělý odborník. Díky těmto vlastnostem, které Dr. Dostálek má zachránil život mé dceři, kterou odmítli ve Zlínské nemocnici dále hospitalizovat,s dodáním,že jí nic není.Měla těžký zánět slepého střeva a být ještě pár dnů v domácím ošetření.....nevím,jak by vše dopadlo.

  Nahlásit zneužití
 • 21 února 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  skvělý chirurg, profesionální přístup, velmi příjemný k pacientům, doporučuji všem

  Nahlásit zneužití
 • 12 února 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Naprosto skvělý doktor, nemůžu si na nic stěžovat... Všem doporučuju.

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění