Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

K paní doktorce chodím již několik desítek let. Je špičkovým odborníkem, profesionální a vždy laskavý přístup. Díky její péči mám ve svém vyšším věku stále všechny zuby zdravé. Matka i dcera jsou nejlepší na světě. Nikdy a nikde jsem se s tak špičkovou péčí nesetkala.

Hanka

Paní doktroka mi před 17 ti léty zachránila zuby, je naprosto úžasná a není vůbec drahá.

V dnešní době se najde opravdu málo zubařů,kteří svou práci dělají s opravdovým zájmem a láskou ke své práci a ne pro peníze.

výborný specialista. doporučuji

Mudr Olga Lisá je jedna z nejšpičkovějších stomatoložek a to jak v rámci odbornosti , tak co se týče přístupu k pacientovi samotnému. Nikde jinde jsem se s tak lidským , individuálním a bezvadným přístupem nesetkala . Velmi děkuji.

Dlouholetá zkušenost

Nej...

Když jsem k paní doktorce přišla, tak mi všichni tvrdili, jak má super chrup, ale do super stavu mi ho uvedla až MUDr. Lisá. Báječná je jak matka tak dcera.

Rozhodně doporučuji. Když je vše v pořádku, dostanu i pochvalu :-)

Milá, vstřícná ochotná. S vekým zájmem o Váš problém. Velmi doporučuji.