nám. TGM 107, Smečno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Veterinární ordinace Smečno

v ordinaci se věnujeme především psům,kočkám a dalším domácím mazlíčkům včetně plazů. V ordinaci preferuji rodinný přístup a snažím se, aby se u nás c...

Umístění: Veterinární ordinace Smečno Jiný

Paní doktorka je velmi milá k zvířátkům i jejich doprovodu,který je často víc vynervovaný než jejich miláček.diagnozu vysvětlí,uklidní,popíše léčbu...je moc hodná.nechci chodit jinam.

Umístění: Veterinární ordinace Smečno interní vyšetření zvířat

Nebýt paní doktorky, už by asi moje sluníčko -kočička Tvajlinka nebyla mezi živými. Nikdy neodmítne, snaží se vždy maximálně pomoci , váží si každého pacienta ke každému přistupuje jako k vlastnímu. Tvajlinka i já Vám mnohokrát děkuji za za záchranu života.

Umístění: Veterinární ordinace Smečno interní vyšetření zvířat

Velmi schopná a hodná paní doktorka. Vždy pomůže , poradí a léčba je účinná. Odcházíme vždy spokojeni , není ani drahá a vždy s přidanou hodnotou navíc :-)

Umístění: Veterinární ordinace Smečno

Velmi milá a úžasná doktorka. Chodím k ní se svým Argem již od štěňátka, zamiloval si ji na první pohled. Vždy se k němu chová jako k člověku. Přesto, že můj psí puberťák je velmi zvědaví a byl by ji schopen ordinaci zbořit se vždy zasměje a řekne: Že zvědavost je zdravá :) Neměnila bych jí za nic na světě :)

Umístění: Veterinární ordinace Smečno Vyšetření, nemoc

Paní doktorka je náš poklad, je to totiž mezi veterináři opravdový unikát. Nejenom že je výborný diagnostik, poradí a ví jakou zvolit léčbu, ale navíc se chová k našim miláčkům s opravdovou láskou. U žádného jiného veterináře jsem se s takovým přístupem nesetkala. Chodíme k ní se třemi psy a dvěma fenkám včasným operativním zásahem zachránila život, má proto naši naprostou důvěru a za všechno co pro naše zvířata dělá, jsme jí velice vděční.

Paní doktorka je opravdu profesional,takových lékařu moc neznám.Své práci skvěle rozumi,je laskavá a ke zvířatum se chová velice hezky.A hlavně ordinuje za velice příznivé ceny. Pavla S.

Super doktorka, která chce zvířata vyléčit a pomoci jim a ne tahat peníze od lidí. Poprvé v životě mi někdo řekl, že můj pes je zdravý a měl upřímnou radost. Za mě rozhodně doporučuji!!:)

Paní doktorka je vždy velmi milá. K našemu "Tornádu" se chová jako k člověku. Její vstřícnost, péče a starostlivost je na 1*. Ráda se k ní vracím neboť její lidskost je mi velmi příjemná a já i pejsek se u ní cítíme dobře. Kéž by mohla léčit i mě :)

Vždy správná diagnostika a léčba, ochota, dobré ceny.

super, mila hodna, vstricna... postarala se o nas i dve hodiny po pracovni dobe..