Perlová 3, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie 50 min. • Od 900 Kč

Partnerská psychoterapie 60 min. • Od 1 400 Kč

Partnerská psychoterapie 90 min. • Od 1 800 Kč +1 Více

Skupinová psychoterapie • Od 350 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od 900 Kč

Od 1 400 Kč

Od 1 800 Kč

Od 350 Kč

Soukromá praxe

Nabízím individuální, párovou a skupinovou analyticky zaměřenou psychoterapii v centru Prahy. Prostřednictvím rozhovorů můžete lépe porozumět vašim pr...

Léčené nemoci

• Těžkosti v mezilidských vztazích
  • Nízké sebevědomí
  • Životní krize
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Profesionalni,empaticka, inteligentni a prizpusobiva potrebam pacienta Tedy po prvni navsteve Prvni pocit vsak byva ten spravny,tak verim,ze se uz nezmeni. Objednavaci lhuty tez velmi priznive.

Než jsem vyhledala terapii, pár let jsem si "sama" ordinovala léky, tu na uklidnění, tu na lepší náladu, občas na spaní. Vlastně jsem nerozuměla, proč si prášky beru. Díky práci na sobě s velkou pomocí paní Kokešové jsem po čase pochopila proč. Zjistila jsem co prožívám, co mě to nedá spát a jak můžu rozumět svým náladám. Měla jsem svou pravidelnou hodinu v týdnu a vždy jsme si povídali ovšem možném, co prožívám, o všech mých vztazích, o mém sebevědomí. S paní Kokešovou jsem měla pocit, že jsem vítaná, že stojí na mojí straně, že se nemusím stydět. Dnes je mi mnohem lépe v životě, více si věřím a snadněji ustojím nedorozumění s mými blízkými i kolegy.

Paní Kokešová je velmi milá a trpělivá, vždy vyslechne se zájmem každé trápení. V příjemném prostoru poradny je schopna být dobrou oporou v životní krizi a pomoct najít cestu z těžkostí ven. Nehodnotí a člověk se s může cítit uvolněně, i když mluví o nepříjemných věcech. Vždy je velmi ochotná a v dobré náladě, což působí samo osobě léčivě. Je dochvilná a profesionální. Osobně si paní Kokešové velmi vážím a neváhám se jí svěřit s čímkoliv, co mně trápí, vím, že je vždy ochotná mi pomoci.

K paní Mgr.Kokešové docházím na individuální terapii. Je velmi příjemná, umí naslouchat problémům. Návštěvy u ní mi pomáhají řešit mé psychické problémy. Mohu jen doporučit!