Bělění zubů /dle druhu • Od 330 Kč

Dentální hygiena - dospělí /kompletní základní ošetření 1,5 hod • Od 1 500 Kč

Dentální hygiena - děti / dle věku 30-60 min • Od 500 Kč +1 Více

Desensitizace citlivých zubů • 120 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 330 Kč

Od 1 500 Kč

Od 500 Kč

120 Kč

LENKA VELEBILOVÁ, DIS.

Diplomovaná dentální hygienistka

Jako zdravotní sestra jsem působila na odděleních zaměřených na ...

Léčené nemoci

• Parodontitida
  • Paradontóza
  • Gingivitida

• dentální hygiena

Umístění: ORDINACE DENTÁLNÍ HYGIENY Dentální hygiena - dospělí /kompletní základní ošetření 1,5 hod

Paní hygienistka je velmi pečlivá, postup průběžně vysvětluje a také dává pozor na to, abyste se na místě citili dobře.

Na konci mi připadalo, že jsem si na tom lehátku úplně odpočinul a v legraci jsme dentální hygienu označili jako "zubní lázně" :)

Ale pozor, tohle platí, jen pokud chodíte pravidelně a v mezidobí se o zuby dobře staráte.

K paní Velebilové chodím několik let a jsem naprosto spokojená. Mnohokrát mi pomohla, poradila, vše vysvětlila. Profesionál v oboru, který se opravdu nepotká na každém rohu. Jen ty objednací lhůty jsou teď hrozně dlouhé, více jak půl roku :). Ale chápu, je žádána a klienti jsou jí věrni, stejně tak, jako já :).

Umístění: ORDINACE DENTÁLNÍ HYGIENY

Lenka Velebilová poskytuje profesionální, citlivou péči, zohledňuje individuální potřeby a vždy mi dobře poradila, jsem maximálně spokojená.

K Lence Velebilove chodim jiz nekolik let a jsem s jeji praci velice spokojena! Lenka je pecliva a dba na potreby svych pacientu. Chodim k ni i se svym 9 letym synem, ktery se k ni vzdy moc tesi! Coz neni u deti bezne , aby se tesili k zubnimu zakroku