MUDr.

• Ordinace

Kotěrova 5529
    760 01, Zlín, zlínský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

lecím se u p. doktora pres 10 let, uz jej navstevuje i moje maminka, jo pockam si, jenze ktery lekar vam venuje 45 a vice min. na jednoho pacienta? važím si jej, kdyz me to v zime chytne, tak po kapackacha ruznych dychatkach, jsem za tyden v takovem stavu, že mohu skaly lamat. pro mne jest to doktor na 1 miste tedy s MUDR. SVATOSLAVEM JANCÍKEM , chirurgem.dekuji jak mi pomahá Tomas Joch

• velmi slabý

Byl jsem u tohoto lékaře jen jednou a stopro naposledy. Když už pominu, že pacient objednaný na 7hod se dostane do ordinace ve 13hod, tak vyšetření probíhalo tak, že mne 3minuty poslouchal, dvakrát promluvil a hodinu mlátil do klávesnice :=). Tedy hlavně opisoval údaje uvedené v jiných vyšetřeních v kartě a ještě v podobě skoro neluštitelné :=). A koruna všeho... na dveřích má PLACENÉ číslo, kde se můžete objednat. Za 34Kč/min. Přiznám se, že mi to vyrazilo dech. Chudáci jeho pacienti....většinou důchodci...co v čekárně brblají, ale doktor je hold pro ně autorita.

svědomitý ,ochotný komplexní

• velmi dobrý

Výborný odborník, pečlivý. Po té, co jsem k němu přešla od MUDr. Bočevové, velmi zlepšil můj zdravotní stav. Chodím k němu už mnoho let a mohu ho jen doporučit. Jen tak dál, Jožko. Eva Č.

• velmi dobrý

Přidávám se Dr. Hlůšek je BOREC.

• velmi dobrý

Jsem jeho dlouholetý pacient a musím říct, že na lepšího lékaře jsem dosud nenarazil, a to jsem jich během let měl možnost poznat opravdu hodně. Doktor Hlůšek byl jediný, který mi dokázal pomoct. Vyšeřil mě důkladně a proto přišel na věci, kterých si ostatní doktoři nevšimli. Vděčím mu za to, že tady ještě jsem. Chodila k němu i moje dcera a její stav je zásluhou jeho léčby tak dobrý, že dnes už dochází jenom jednou za rok na kontrolu.

• velmi dobrý

Pan doktor je velký obdorník a borec. Léčím se u něj 3 roky a nemohu si vůbec stěžovat. V čekárně si člověk posedí, ale zato mám jistotu kvalitního vyšetření i ošetření.

• velmi slabý

Je to lékař, který neumí pacienta povzbudit, natož potěšit. Já jsem byl z jeho postupu, diagnozy a následné léčby tak vyděšen, že jsem myslel, že umírám. Táhlo se to od kontroly ke kontrole, protože výsledky byly mezitím staré a rtg neaktuální. Nakonec jsem se psychicky zhroutil a dostal mě ze všech plicních nemocí psychiatr za 3 měsíce. Co se týká čekání: s vysokou teplotou jsem čekal od 9hodin do 15.30hod. Je pomalý a v průběhu prac. doby odchází řešit svoje soukromé věci a pod. Má pověst velkého specialisty, staří pacienti se bojí odejít k jinému lékaři. Sestry se snaží, ale ony to neurychlí. Svým způsobem se jedná o neúctu k pacientům- klientům.

Borec

• dobrý

jsem dlouholetá pacientka dr.hluska a muzu jen potvrdit jeho kvality vždy jsem byla spokojená a skvěle léčená jenom čekací doba pred vyšetřením nebo kontrolou je velmi dlouhá ale když je člověku ouvej pan doktor se mu snaží vždy pomoci ještě se mi nestalo aby mne řádně neléčil haspicová

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Alena Zimulová - plicní lékař