Josef Hlůšek, plicní lékař Zlín

Josef Hlůšek

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 7 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

lecím se u p. doktora pres 10 let, uz jej navstevuje i moje maminka, jo pockam si, jenze ktery lekar vam venuje 45 a vice min. na jednoho pacienta? važím si jej, kdyz me to v zime chytne, tak po kapackacha ruznych dychatkach, jsem za tyden v takovem stavu, že mohu skaly lamat. pro mne jest to doktor na 1 miste tedy s MUDR. SVATOSLAVEM JANCÍKEM , chirurgem.dekuji jak mi pomahá Tomas Joch

• 3 července 2014

Hodnocení: Velmi slabý

Byl jsem u tohoto lékaře jen jednou a stopro naposledy. Když už pominu, že pacient objednaný na 7hod se dostane do ordinace ve 13hod, tak vyšetření probíhalo tak, že mne 3minuty poslouchal, dvakrát promluvil a hodinu mlátil do klávesnice :=). Tedy hlavně opisoval údaje uvedené v jiných vyšetřeních v kartě a ještě v podobě skoro neluštitelné :=). A koruna všeho... na dveřích má PLACENÉ číslo, kde se můžete objednat. Za 34Kč/min. Přiznám se, že mi to vyrazilo dech. Chudáci jeho pacienti....většinou důchodci...co v čekárně brblají, ale doktor je hold pro ně autorita.

• 2 června 2011

svědomitý ,ochotný komplexní

• 29 srpna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný odborník, pečlivý. Po té, co jsem k němu přešla od MUDr. Bočevové, velmi zlepšil můj zdravotní stav. Chodím k němu už mnoho let a mohu ho jen doporučit. Jen tak dál, Jožko. Eva Č.

• 24 července 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Přidávám se Dr. Hlůšek je BOREC.

• 28 května 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Jsem jeho dlouholetý pacient a musím říct, že na lepšího lékaře jsem dosud nenarazil, a to jsem jich během let měl možnost poznat opravdu hodně. Doktor Hlůšek byl jediný, který mi dokázal pomoct. Vyšeřil mě důkladně a proto přišel na věci, kterých si ostatní doktoři nevšimli. Vděčím mu za to, že tady ještě jsem. Chodila k němu i moje dcera a její stav je zásluhou jeho léčby tak dobrý, že dnes už dochází jenom jednou za rok na kontrolu.

• 18 února 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je velký obdorník a borec. Léčím se u něj 3 roky a nemohu si vůbec stěžovat. V čekárně si člověk posedí, ale zato mám jistotu kvalitního vyšetření i ošetření.

• 12 ledna 2010

Hodnocení: Velmi slabý

K panu doktorovi jsem chodila několik let. Léčil mě na alergie i na astma. Nedala jsem na něho dopustit, přesvědčená z hloubi duše, že mě léčí. Užívala jsem obrovské množství léků, inhalátorů, včetně kortikoidů. Vzhledem k jiným zdravotním problémům uviděl moji zdravotní dokumentaci jiný lékař a zděsil se, co všechno užívám. Poslal mě na plicní do nemocnice k mladé lékařce. Nechala mi udělat kompletní vyšetření.Řekla mi, že nejsem na nic alergická a ani astma nemám.Nechala mi vyšetřit jícen a zjistilo se, že mi jícen nedovírá, tzn. nemám žádné léky!!!! Jen si musím dávat pozor na to, co jím. Takže: Několik let jsem všechny ty hrůzy jedla zbytečně!!!! Strávila hodiny čekáním a v lékárně platila stovky za recepty.

• 7 října 2009

Hodnocení: Velmi slabý

Je to lékař, který neumí pacienta povzbudit, natož potěšit. Já jsem byl z jeho postupu, diagnozy a následné léčby tak vyděšen, že jsem myslel, že umírám. Táhlo se to od kontroly ke kontrole, protože výsledky byly mezitím staré a rtg neaktuální. Nakonec jsem se psychicky zhroutil a dostal mě ze všech plicních nemocí psychiatr za 3 měsíce. Co se týká čekání: s vysokou teplotou jsem čekal od 9hodin do 15.30hod. Je pomalý a v průběhu prac. doby odchází řešit svoje soukromé věci a pod. Má pověst velkého specialisty, staří pacienti se bojí odejít k jinému lékaři. Sestry se snaží, ale ony to neurychlí. Svým způsobem se jedná o neúctu k pacientům- klientům.

• 30 června 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Zobrazit podobné lékaře: Alena Zimulová - plicní lékař

Umístění