Koučování • Od 500 Kč

Terapie zaměřená na řešení • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Od 500 Kč

Od 500 Kč

Jiří Vlček

Jmenuji se Jiří Vlček, bydlím ve Zlíně a celý život se věnuji práci s lidmi. Vždy mě zajímalo, jak jako lidé vlastně fungujeme, jak se chováme a co ná...

Léčené nemoci

• Psychické
  • Psychosomatika
  • Duševní

• psychoterapie

Pan Vlček je vnímavý, velice profesionální a zkušený odborník. Vřele doporučuji všem lidem, kteří si nedokážou sami najít správnou cestu, která vede k vyřešení jejich životních problémů. Tímto mu chci poděkovat!!

Pan Jirka mi během naší spolupráce dokázal ukázat věci, které mi také mohly stát v cestě aniž bych si toho všimla. Nádherne se mi to ukázalo u metody zvané metafora (neco jako imaginace). Byl to pro mne velmi prijmeny zazitek kdy jsem pocitila i odpocinek a relax. Cimz me vlastne nasledoval, protoze s tim jsem prisla. S unavou. V jine dny kdy jsem treba citila zmatek, nevedela se jak se rozhodnout mi pomohl jasne videt, v jake fazi rozhodnuti se nachazim, k čemu jsem více nakloněna, co uz vlastne vim, umim, kam jsem se posunula svymi vlastnimi silami. Ale bez nej, jeho pohledu by to zapadlo. Vnimam ho jako partnera na me zivotni ceste pri porazeni problemu, ktere mi zasahuji do zivota a nebo taky pri jejich prijeti a nauceni se s nimi zachazet. Ocenuji emptatii a nasluchani! Take tvorivost, zadna rutinna. A hlavne to, ze nasleduje to co chci ja! Dekuji moc! Sára

Pan Vlček mi pomohl najít východisko ze složité vztahové situace, kterou už jsem vlastními silami nezvládala. Díky naší společné práci jsem si uvědomila, co vlastně od vztahu chci a potřebuji a našla odvahu za tím jít. Nyní jsem šťastná, mám daleko vyšší sebevědomí a cítím se ve svém životě spokojeně a naplněně, což se samozřejmě projevilo i na zdraví, množství energie a i na tom, jak působím na své okolí. Moc mu tímto chci poděkovat!

Pan Vlček je profesionál, pro kterého je člověk na prvním místě. Cítil jsem, že mi rozumí a společně jsme nacházeli různé způsoby, jak se s mojí situací poprat. Pomohl mi se nastartovat a méně obávat budoucnosti. Díky moc.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,na doporučení kamarádky jsem si koupila regevit,chtěla jsem se zeptat,jestli ho mohu užívat s Oxazepamem .Předem děkuji a lékem na vyšší kravní tlak Perindopril Mylan 4mg.Předem děkuji za odpověď sluníčkový den Soňa.

Dobrý den. S tímto dotazem se obraťte na svého praktického lékaře nebo jiného odborníka, např. psychiatra.

Mgr. Jiří Vlček