Hlaváčova 822, Pardubice

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Adresa ordinace - Hlaváčova 822, Pardubice 53002

MEDITR s.r.o. - Poskytovatel ambulantních zdravotních služeb v oborech:
- Vnitř...

• vnitřní lékařství - interna
  • dorostové lékařství
  • homeopat

Umístění: MEDITR s.r.o. - Ambulantní NZZ pro vnitřní a dorostové lékařství - od 01.10.2017 Jiný

Nemam co vytknout, ja se k ni vzdycky vracim proto, ze vi co dela. Nic nezanedba, dava si do souvislosti nekolik veci a dojde ji to, co jiny by prehledl nebo lecil paralenem. At si rika co chce kdo chce, ja od ni neodejdu.

Umístění: jiné místo Posouzení zdravotního stavu

Píšu o zkušenosti s MUDr. Jaroslavou Petrovou, posudkovou lékařkou ČSSZ Pardubice. Byla jsem pozvána k přezkoumání zdr. stavu kvůli žádosti o ID. Paní dr. s kamennou tváří pravila, že zpráv od odborných lékařů má spoustu a stejně to na ID nestačí. Přitom - 1/ve zprávě z neurochirurgie je uvedeno, že jsem i nadále vedena v registru čekatelů o operaci, jen v současné době není akutní /čekací doba je cca 2roky a jsem zde vedena 1rok/ - paní dr. v odůvodnění uvádí, že operaci odmítám. 2/ Nebere v úvahu výsledek MR, který ukazuje nevratné změny na páteři. 3/ O mých psychických potížích uvádí, že jsou nevýznamné. Přitom vůbec nebere v úvahu zprávu z Psychiatrického odd. KN Pardubice ani mého oš. odborného lékaře. Po sdělení "výsledku" jsem se zhroutila, ovšem p. dr. se ani neobtěžovala zvednout od stolu, natož se zeptat, jak mi je. Byla jsem nucena vyhledat lékařské ošetření. Budu podávat stížnost na vedení ČSSZ v Pardubicích.

Paní doktorka je velice nespolehlivá. Do ordinace si chodí, jak se jí zachce, telefony nebere, je dosti těžké se s ní domluvit. Vždy si dvakrát rozmyslím, než se rozhodnu k ní v teplotách jít, většinou se mi to dvouhodinové čekání moc nevyplácí, jelikož se ani neobtěžuje přijít.

MUDr. Jaroslava Petrová

paní doktorka je od konce února 2016 hospitalizována. Zástup v době nepřítomnosti je pan doktor Dufek sídlící na stejné poliklinice - 466 413 155. Mobilní kontakt je v době hospitalizace nemožný.
Omlouváme se za vzniklé komplikace. Na dveřích by měla být vyvěšena informace o zástupu.
Přeji hezký zbytek dne.
S.Petr

Taky nechápu, proč tak haníte paní doktorku Petrovou z Pardubic. Byla velmi milá jak ona, tak sestřička. Přístup mi přišel profesionální, protože tak jak mě prohlédla paní doktorka a jak se zajímala, jaké mám příznaky, tak tak se nezajímá ani můj praktický doktor (mínus pro něj). Jednu hvězdu tedy strhávám za pozdní příchod. Na dveřích má napsané ordinační hodiny od 7:00, sestřička přišla v 7:45 a paní doktorka v 8:10. Nicméně s lékařským vyšetřením to nesouvisí.

Dobrý den Marcelo,

za pozdní příchody se paní doktorka omlouvá, již jsme upravili ordinační hodiny.

admin

Zřejmě musím předem říci, že píši názor na paní doktorku Petrovou z Pardubic a ne z Prahy. Paní doktorka mi nepřišla arogantní, naopak umí poradit, nic nezanedbá. Je to jeden z těch mála doktorů, který se pídí po příčině bez tohož, aby ihned předepsala antibiotika. Za mě mohu jedině vřele doporučit!

Dobrý den Moniko,

děkujeme za názor a hodnocení.

admin

Pani doktorka posobi velice neprofesionalnym dojmom, dosla o hodinu neskor ako jej zacali ordinacne hodiny (neviem, ci svoju profesiu neberie ako pracu, ked si do nej chodi ako chce), dalsie negativum, ked mila pani doktorka nakracala cez cakaren do ordinacie s hodinovym meskanim, uz sme tam cakali 2ja pacienti..pani doktorka o nas ani nezavadila pohladom, len arogantne presla a odomkla ordinaciu..bolo to prvykrat, co som dnes u nej bola, tak som si myslela, ze to je nedajboze nejaka zlostna sestricka, moj spolusediaci ma vsak vyviedol z omylu, ze sa jedna o PANI doktorku. Ked som sa k nej konecne dostala do ordinacie, hned na mna vybafla: ,,Meno!" A ja, kedze som studentka zo SR som sa jej slusne opytala, ci my vysetri, ze mam anginu a mam Europsky preukaz zdravotneho poistenia. Na toto reagovala nasledovne:,,Na to tu nemam administrativni silu, to je prilis vela papirovacek." A este ma odporucila, nech si najdem brigadu a zalozim si cesku poistovnu, na co som jej ozrejmila, ze to nie je mozne, pretoze nemozem mat poistenia v dvoch statoch, to by som musela zrusit poistenie v SR a na tieto ucely predsa sluzi EU zdravotny preukaz. Mam sice len 22 rokov, ale o jej neprofesionalite tiez svedci to, ze mi hned na rovinu zacala tykat ako keby som bola 5 rocne decko.

Dobrý den slečno Lucio,

pokud jste zahraniční studentka, máte využít kontakty na své škole, jejichž pracovníci by Vás měli informovat o tom, že EHIC je pouze na nezbytnou zdravotní péči např.http://www.zpmvcr.cz/pojistenci/informace-pro-pojistence/o-zdravotnim-pojisteni/evropska-unie/ cituji "Lékařsky nezbytnou zdravotní péčí se rozumí péče poskytnutá tak, aby osoba mohla dokončit svůj plánovaný pobyt v dané zemi a nemusela se vracet do státu pojištění dříve, než zamýšlela. Patří sem i zdravotní péče související s chronickým onemocněním (dialýza, kyslíková terapie, echokardiografie apod.) nebo těhotenstvím, nesmí se však jednat o péči, za kterou osoba cíleně vycestovala. Na lékařsky nezbytnou zdravotní péči mají osoby nárok po předložení Evropského průkazu zdravotního pojištění (EHIC) nebo Potvrzení dočasně nahrazujícího EHIC, který jim vydala jejich zdravotní pojišťovna. Musí se ale jednat o zdravotnické zařízení, které je napojeno na místní zákonný systém pojištění (u soukromého lékaře si budete muset ošetření pravděpodobně uhradit sami a případně požádat svoji zdravotní pojišťovnu o refundaci). Není ale zahrnuta spoluúčast pacienta a některé asistenční služby."
Pokud budete v jakémkoli jiném státě EU, budete všude platit jen za otevření dveří a poté ve svém státě, kde si zdr.pojištění platíte, budete žádat o proplacení nákladů.
Paní doktorka se Vám omlouvá, za tykání, které Vás tolik urazilo, ale dle zkušeností s mladými pacienty tento přístup většině vyhovuje.

Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

admin

Nechápu, jak tahle paní může být doktorkou.Před rokem jsem přišla za ní s bolestí močového měchýře, Nevzala mě krev a rovnou mi předepsala ATB. Dále mě udivují její ordinační hodiny. Přišla jsem s akutní bolestí v 11 hod v pondělí. Už tam nebyla, Po optání její sestry, jestli můžu přijít další den na sedmou. Tak mi řekla arogantně, že až v osm.

Dobrý den Martino,

paní doktorka se řídí, ordinačními hodinami. V pondělí měla nastaveny jen akutní případy nebo zástup.
Za arogantní jednání sestry se omlouváme, ale ordinační hodiny jsou dané.
K ATB - pokud jsou obtíže s močovým měchýřem/cestami atd.do 24h, tak paní doktorka dává bez vyšetření laboratoře trojnásobnou dávku ATB (2 krát po sobě během 12hodin) a pokud potíže přetrvají, dále vyšetřuje laboratorně a léčí dle výsledku i alternativními možnostmi nejen léky. Toto je standardní postup, který je účinnější a bez vedlejších účinků, nežli podávání ATB delší dobu.

Doufám, že jsou Vaše problémy již minulostí a nebojte se nás kontaktovat a s paní doktorkou se upřímně pobavit.

~

To si tu všichni zaprvé zajděte na ušní, oční atd., nebo tu všichni popisujete jinou doktorku. Sotva jsem vešel, už mě zabíjela očima, co jsem si to vůbec dovolil za ní přijít, po zapsání jdu za ní a první otázka: "TAK CO JE?!", to člověka hodně potěší, když se jí pak snaží něco vysvětlit, tak je to vše špatně, pak se dozví, že s jeho pojišťovnou ho nikde nevezmou (což není pravda), pak že na Alergologii je zbytečné chodit, bez nějakého vyšetření či něčeho dostanu do ruky recept. Celé "vyšetření" trvalo snad minutu, když pak člověk zdrceně odchází, tak na něj ve dveřích zavolá "DO PRASÁTKA, 30 KČ!!!!", což člověka totálně odrovná a trhá mu to ruku, když tam ty peníze dává... do teď se ptám sám sebe, za co ty prachy chtěla.. :( Jak se k doktorům chodí pro pomoc za účelem zlepšení, tak jsem odcházel zdrcen a nikdo mě už u ní neuvidí !!!!!!!

Dobrý den hoste,

soukromé ordinace musí z něčeho žít. V případě ambulantních specialistů se jedná o výkony, které jsou propláceny pojišťovnami - více informací si můžete najít na internetu. Pokud Vaše pojišťovna lékařům neplatí, nedivte se, že nejste potěšen přístupem. Za poplatek 30,- Kč jste měl "poděkovat" vládě, nebyla povinnost lékaře platit za Vás.
Myslím, že se Revírní bratrská pokladna je bez problému brána v Pardubické krajské nemocnici, příště tedy doporučuji návštěvu tam.

admin

paní doktorka je velmi milá a přívětivá

Opravdu skvělá doktorka, nic nezanedbá.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mela bych takovy dotaz. prisla jsem 2x do kontaktu se slecnou,ktera je lecena pro lymfom mediastina. Byla hospitalizovana z duvodu podavani chemoterapie. V obdobi hospitalizace jsem u ni 2x byla na pokoji.studuju vyssi zdrav.skolu a na oddeleni jsem byla na praxi a nevedela jsem,jak je to nebezpecne byt v kontaktu s ni. Poprve jsem se nechranila prvni den kdy prisla do nemocnice(nevim zda uz mela nejakou chemoterapii podanou-tocila jsem ji ekg. a po druhe jsem mela rousku a rukavice pri mereni TK. Zrovna v tu dobu si myslim,ze ji chemoterapii nitrozilne nepodavali ani u jednoho kontaktu. Byla jsem u ni vzdy max 10-15 minut. Pak jsem ji videla az pri propusteni z nemocnice a to jsme se jen pozdravili.stanicni sestra me vystrasila zdrav.problemy,ktere by mohli nastat kdyz bych s ni byla v kontaktu,ze je to agresivni lecba a z tela jde vzduchem,potem,moci atd..Hrozi mi nejake zdrav.poskozeni ted nebo do budoucna? Cetla jsem,ze je to nebezpecne pro tehotenstvi pritomnosti i budouci-gen.vady,malformace a muze vznikat i zhoubne onemocneni tak mam obavy. Nejake mutageny a tak. Mam velke obavy.
Predem.moc dekuji za odpoved

Paní staniční plácá nesmysly.