Veterinář až k Vám domů, kompletní preventivní a léčebná veterinární činnost
Průběžná, Chleby

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinář až k Vám domů, kompletní preventivní a léčebná veterinární činnost Jiný

Moc děkuji paní doktorce Červinkové za její osobní a profesionální přístup v těžké chvíli loučení se s věrným psím kamarádem. Že mohl odejít doma v klidu ve svém pelíšku bylo úžasné.

Léčeny 2 kočky se stomatitis, lék zabral, pan doktor vysvětlil a doporučil prevenci. Pan doktor vždy na telefonu a když ne, ozve se zpět. Paní doktorka funguje na whatsapp. Za mě zatím nejlepší Vet v okolí Milovic svým lidským přístupem. Nesnaží se člověka stáhnout z kůže a hledá řešení. A ještě je to fešák :-)

Překvapení po přechodu od jiného veterináře. Návštěva doma, 2x v ordinaci, kladný vztah ke zvířeti, profesionální přístup k operaci.

Dobrý den, náš pes začal pozdě večer zvracet velké množství krve. Našli jsme kontakt na nejbližšího veterináře, který je ochotný být v noci na telefonu, paní doktorku Červinkovou. Řekla, ať přijedeme, Kazana vyšetřila, určila diagnózu, zaléčila, dala léky s sebou a doporučila, abychom druhý den došli na kliniku kvůli vyšetření na přístroji, který v ordinaci neměla. Kromě toho dokázala, že jsem byla od té chvíle úplně klidná, protože způsob, jakým pracuje a přistupuje ke zvířeti i k lidem mě přesvědčil, že Kazan je v těch nejlepších rukách. Druhý den na klinice vše odsouhlasili a vyjádřili se velice pochvalně o práci paní doktorky. Mně to ani říkat nemuseli, ale potěšilo mě to za ni. Mám a měla jsem psy celý život, veterinářů jsem poznala hodně, ale doktorka Červinková ve mně zanechala dojem, se kterým se žádný jiný nedá srovnat. Setkala jsem se s ní zatím pouze jednou, ale jsem si jistá, že patří profesně k těm nejschopnějším lékařům a osobnostně k těm nejlepším lidem.

Umístění: Veterinář až k Vám domů, kompletní preventivní a léčebná veterinární činnost Nemocný pes

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Červinkové za její osobní a profesionální přístup. I když je pracovně velmi vytížená, ochotně přijela a pomohla ukončit od těžké nemoci našemu pejskovi, za což jí ze srdce děkuji. Kostková Hana

Chci poděkovat paní doktorce za její osobní a profesionalní přístup, k odchodu našeho těžce nemocného pejska.I když je velmi pracovně vytížená ochotně přijela.Paní doktorku vřele doporučuji a ještě jednou velice děkuji.Kostková Hana

Umístění: jiné místo akutní stav spojený s bolestí

Dnes jsme paní doktorku navštívili s akutní bolestí u pejska. I přes sváteční den a večerní hodinu paní doktorka velmi milá. Je vidět, že má zvířata opravdu ráda. Diagnostika zřejmě správná, po podání léku nastalo zlepšení. Moc děkujeme a doporučujeme!

S paní doktorkou i s jejím kolegou jsme velmi spokojeni a jsme vděční, že jsme po přestěhování z Prahy - tedy mimo dosah non-stop veterinárních ordinací - narazili zrovna na ně. Velmi si ceníme vstřícnosti obou veterinářů i jejich flexibility a ochoty sehnat například různé potřebné materiály, ať už se jedná o léky, pasty, homeopatika či mléko pro štěňata - nic nebyl problém. Po celou dobu březosti feny, od potvrzení březosti, po přítomnost u porodu až po poslední očkování štěňat, vše probíhalo naprosto v pořádku a s velkou mírou profesionality. Dojezd až k pacientům domů při všech těchto úkonech byl neocenitelnou pomocí. S paní doktorkou komunikují ohledně homeopatik také noví majitelé našich štěňat, kteří bydlí zcela mimo region a kterým vyšla velmi vstříc. Velmi si vážím snahy paní doktorky průběžně se vzdělávat (například od porodu brzy ráno jela na školení do Prahy a po jeho skončení se vracela zpět k nám zkontrolovat fenu). Vlastně ani nevím, zda jsme kdy takový zájem veterináře o své pacienty zažili, vřele proto tuto veterinární ordinaci doporučuji.

V našem dosavadním životě nás doprovázela řada zvířátek, především pejsků, a ještě více veterinárních lékařů, ale pouze jednou jsme měli pocit, že se nejedná pouze o business a to u slečny doktorky Červinkové, provází ji neskutečná ochota a zájem o práci a sebevzdělávání. Zvířátka evidentně nejsou pro ni povoláním, ale posláním. K nám to má hodinu cesty a říkáme upřímně, že i kdyby je měla dvě a měla ochotu přijet, nebudeme ani na vteřinu litovat vynaložených nákladů. Přejeme hodně štěstí na poli pracovním i osobním. Hylmarovi

S paní doktorkou Červinkovou jsme velmi spokojeni.Naše fenka zlatého retrívra prodělala epileptický
záchvat,paní doktorka přijela k nám domů v krátkém čase.Je velmi ochotná,milá a s pejsky to opravdu umí.
Děkujeme.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat máte na internetových stránkách ceník?Nevíme jestli je fenka v březí nebo ne. Žere normálně, chován se stejně jen se ji nalili ml. žlázy a trochu přibrala, nespozorovali jsme že by hárala ale o tom prý majitel kolikrát ani neví. Její 9 měsíců. Několikrá utekla takže byla bez dozoru. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, na internetu ceník není vložen. Pro potvrzení nebo vyvrácení březosti je vhodné použití ultrazvuku, toto vyšetření u mě stojí 400 Kč. Může se jednat i o tzv. falešnou březost. Není problém se na Vaši fenečku podívat, ozvěte se mi prosím nejlépe telefonicky, děkuji, Červinková

MVDr. Jana Červinková