Mám se objednat?

asi před třemi týdny jsem se rozešla s přítelem. Protože mi přišlo, že mě jen využívá a dál jsme se stýkali. Jenže na konci minulého týdne jsem mu řekla, že asi bude lepší, když se nebudeme vídat. Zdálo se mi totiž, jako by si myslel, že mu dávám další šanci. A od té doby o něm vůbec nic nevím. K tomu mi říkal kamarád, že měl v sobotu minulého týdne málem autonehodu. (Vzhledem k tomu, že má řidičský průkaz jen chvíli, tak jsem začala mít hrozný strach.) Ten víkend jsem byla úplně zničená, nemůžu spát, musím na něj myslet a o té doby dodneška celé dny jen brečím. Nejsem schopná vůbec ničeho. Teď zhruba pátý den se při těchto stavech začínám třást a moje myšlenky směřují od něj až k úvaze nad tím, jestli si mám vzít nějaké prášky nebo si něco udělat, protože najednou pro mě nemá nic smysl a nejraději bych byla úplně bez problémů. Vím, že tyhle problémy může mít hodně lidí, ale mám strach, protože namísto toho, abych se z toho nějak dostávala, mi přijde, jako by mi bylo ještě hůř. A bojím se, abych neudělala nějakou hloupost (moc tomu nevěřím, ale bojím se už jen těch myšlenek).
Do toho mám tento rok maturovat a nejsem schpná se kvůli tomu ani soustředit. A doma na mě je ječí, ať se už uklidním a přestanu plakat.
Nevím, zda mám vyhledat pomoc typu té vaší nebo to nechat být a doufat, že se zanedlouho vzpamatuju a budu moct žít zase normální život.

Dopředu Vám děkuji za odpověď

Obdobné otázky