FYZIOLINE rehabilitace
Vodní 1004/25, Prostějov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: FYZIOLINE rehabilitace Jiný

Pan doktor mi pomohl po zavolání ještě v ten den okamžitě. Je milý, příjemný a s úsměvem a hlavně ví co dělá. Bolest mě během pár minut přestala :)

Umístění: FYZIOLINE rehabilitace Jiný

Po úrazech ramen 3-4/2020, klid. režimu a zatuhnutí nastupuji koncem 4/2020 k panu Mgr.Lisickému na rehabky. Výsledek je bohužel katastrofa. Během RHB začínají bolesti vedoucí až ke křečím, dle p.Lisického je to reakce po rehabilitaci. V ramenech přeskakuje, dle vyjádření pana magistra jsou to jen měkké tkáně a nic víc, jenže v ramenech by asi tak přeskakovat nemělo, čili asi je něco špatně. Během 8-9/2020 se stav spíše zhoršuje, bolesti jsou neúnosné. Začátkem 10/20 konzultace na NeoOrto, diagnóza->ramena jsou plné otoků a zánětů (šlachy, úpony . . .),entezopatie, bursitida apod. Běžná terapie jako jsou kortikoidy, UZ, magneto i atroskopie lev.ram. různé rehabilitace mají jen minimální efekt. V říjnu 2021 začínám terapii kmen.buňkami a pak i MLS lasery, nic z toho běžně nehradí pojišťovna. Nyní leden 2023 jsem po třetí apk. km.buněk a ca 55 laserech a stav se zlepšil ca na 80%. Náklady na léčbu dosáhly 300tis korun. Tohle se bohužel nepovedlo pane magistře.

Mgr.David Lisicky ma muj nekoncici obdiv,jak se nekdo v tak mladem veku muze stat tak skvelym odbornikem a zaroven i spickovym sportovcem.Navic s velmi sympatickym a skromnym jednanim.Jeho pristup je opravdu velmi profesionalni,ale zaroven i velmi mily.
Cviceni Vojtovy metody s mym ani ne 2.mesicnim synem pro mne byl ze zacatku po psychicke strance dost problem.Ale Mgr.Lisicky si svoji nenasilnou vyukou a peknym pristupem k memu synovi ziskal moji duveru a je pro mne tedy o mnoho jednoduzsi provadet cviky,u kterych muj syn place,protoze verim,ze to ma smysl a dobry ucinek na synovo zdravi.
Mohu tedy vsem maminkam 100% doporucit tohoto skveleho fyzioterapeuta!

Mgr. David Lisický je skvělý fyzioterapeut, který mě znovu postavil na nohy a díky kterému mohu dnes opět aktivně naplno sportovat. Má úžasný přístup a všem ho můžu jen doporučit! Kéž by takových fyzioterapeutů bylo více…

Velmi příjemný a milý odborník. I ta jeho vždy dobrá nálada a úsměv na rtech pomáhají léčit.

Nejlepší lékař jakého jsem poznala...přístup, výklad i jednání na 1. DOPORUČUJI!!!

Skvělé znalosti a příjemné chování

Nejlepší lékař jakého znám:-).Doporučuji!

Výborný odborník, perfektní přístup.

Zatím nejlepší, co jsem poznala, mohu každému jen doporučit :)