Soukromá chirurgická ordinace
Jabloňová 8/2992, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Měla jsem zlomenou klíční kost, ta mi srostla asi fakt pěkně, na druhou stranu nutno říct, že mi to zavazovala sestra a ne pí dr. Pak jsem tam byla po letech, aby mi odstranila vystouplou pihu. Naštěstí to dopadlo dobře, ačkoli mi asi vyndali stehy dřív, než by to bylo záhodno (vše se mi hojí pomalu). Jinak tenhle zákrok byl zajímavý, když jsem cítila přes umrtvení, jak do mě reje skalpelem...
Jsem šťastná, že jsem tam nebyla s ničím vážným, když si čtu ty komentáře tady... A taky je dobře, že už neordinuje.

rádi bychom reagovali na poslední příspěvek a upozornili, že hodnotí již neexistující praxi. Paní doktorka Svobodová ukončila aktivní lékařskou praxi k 31.12.2009, ordinaci předala. Soukromá chirurgická ordinace MUDr. Svobodové k tomuto datu zanikla.
Dovolte mi ještě jednou zopakovat, že na stejné adrese vznikla zcela nová praxe budovaná s důrazem na kvalitu ošetření, profesionalitu, vstřícnost k pacientovi a v neposlední řadě nové moderní prostředí a vybavení.

MUDr. Silvia Tůmová

Vzhled k tomu, že konečně nekompetentní lékařka MUDr. Alena Svobodová ukončila svojí šarlatánskou praxi považuji to nelepší zprávu a její jediné kladné hodnocení.

rádi bychom oznámili, že p. MUDr. Svobodová ukončila svojí činnost k 31. 12. 2009 a ambulanci předala. Naším zájmem je vybudovat zcela novou praxi s důrazem na kvalitu ošetření, profesionalitu a vstřícnost k pacientovi.

MUDr. Silvia Tůmová
www.chzm.cz

Oznamuji všem, že ČLK po přešetření přijala stížnost na MUDr, Alenu Svobodovou pod čj. 09/85/155 kterou podal Mgr. Jiří Kratochvíl a postupuje ji disciplinární komisy. Podepsána MUDr. Jana Vedralová předsedkyně revizní komise.
Mgr. Jiří Kratochvíl

Nejhorší chirurg jakého znám

Lékařka která se nevzdělává a její odbornost je na úrovni 50 let. Rozhodně nedoporučuji pokud si nechcete sami zdravotní stav ještě zhoršit.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.