Zuzana Tíkalová

Ošetřovatel Více

Nižbor 1 adresa

Domácí zdravotní péče
č.d. 165, Nižbor

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Zuzko, děkuji za všechno, co pro mé pacienty už 4 roky s ostat. zdrav. sestrami děláte. Málokdo si dokáže představit, jak náročnou práci vykonáváte. Děkuji i za Ty, co by nejvíce mohli poděkovat,ale už nejsou mezi námi. A hlavně Vy jste jim pomohli, že mohli v klidu zemřít mezi svými a ne mezi holými zdmi nemocničního pokoje. Děkuji MUDr. Ilona Poledníčková, PL Medicentrum Beroun

Ráda bych znala toho lumpa, který napsal to špatné hodnocení, které přímo uráží paní Tikalovou. Měla jsem možnost využívat její pomoci při těžké nemoci mého manžela, který zemřel před 1,5 rokem. Nejen, že pečovala o něj a jezdila dvakrát denně k nám domů,i když byly vánoční svátky a náledí, ale i mne připravila na to, co mne čeká a jak to přežít. Je mi 62 let, s manželem jsme byli 42 let, nikdo v nemocnici mi neporadil, až paní Tikalová. Jsem jí do dneška moc vděčná a osobně nesu moc špatně každé křivé slovo adresované právě jí. Pokud je někdo nekritický nebo skrývá svou zášť za takovéto nactiutrhačství, měl by mít alespoň odvahu se podepsat. Já si stojím za svým názorem.