Konzultace online • 400 Kč

Individuální psychoterapie • 450 Kč +13 Více

On-line konzultace

Online psychoterapie

Osobní psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

400 Kč

450 Kč

400 Kč

Dobrá rodina

Zabývám se především rodinnými vztahy, náhradní rodinnou péčí, výchovou a mateřstvím celkově. Pomáhám klientům najít jejich vlastní vnitřní zdroje, sí...

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Paní Junková je nejlepší psychoterapeut, kterého jsem měla možnost poznat. Je velmi empatická, při sezení vám naslouchá, cítíte se s ní v bezpečí. Děkuji jí za podporu v těžkém období. Mohu ji vřele doporučit všem citlivým duším. :)

Zuzce děkuji za její vřelý,nekriticky přístup.Diky telefonické konzultaci jsem získala před porodum sebedůvěru a podporu ve formě kterou sem přesně potřebovala.

Se Zuzkou jsem byla moc spokojena. Dokázala mi perfektně poradit ohledně mého problému a společně jsme našly řešení. Navíc je to člověk, který nesoudí a umí podpořit a pochválit, což je velmi příjemné a povzbuzující.

Ze setkani jsem byla trochu nervozni, ale Zuzka je uzasny clovek. Dokaze cloveka posunout dopredu. Uvitala jsem jeji pohled na problem a take zpusob, jak ho resit. V budoucnu rada jejich sluzeb znovu vyuziji.

Zuzana je opravdu člověk na svém místě! Jsem na rodičovské dovolené a na konzultace s ní se vždycky těším, dokážou mě vzpružit. Mám pocit, že mě vždy opravdu poctivě vyslechne a nasměruje tak, abych v sobě mohla najít nejlepší možné řešení dané situace. Pokud řešíte nějaký konkrétní problém třeba ohledně rodičovství, nebo si potřebujete jenom utřídit myšlenky a nově nasměrovat, určitě ji doporučuji, za mě velmi kvalitní služby.