Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta

Vzdělání:
Střední zdravotnická škola Ruská, obor zdravotnický asistent
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Pr...

• dentální hygiena

1 200 Kč

1 950 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Paní Jandíková je vstřícná, empatická, trpělivě vysvětluje a ukazuje, profesionálně koná. Děkuji.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Moc milá a sympatická slečna hygienistka, která vše důkladně vysvětlí a také vyčistí. Vřele všem doporučuji, byl jsem nadmíru spokojen.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Slečna hygienistka Zuzana Jandíková je velice pečlivá, pozitivně naladěná s úsměvem na tváři. Je vždy radost k ní jít. S případným problémem vždy hned pomůže a hledá nejlepší řešení. Na její práci je vidět, že ji opravdu baví a výsledek je vždy na 120%. Je zde cítit profesionalita i z celého zařízení. Vždy odcházím s dobrým pocitem kvalitně odvedené práce. Mohu jedině doporučit!

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Zuzanka je jako člověk i jako hygienistka no.1.
Vše dělá s citem, bez bolesti a se 100% péčí. Nic nepřehlédne ani nepodcení. Vybavení ordinace je útulné a vždy je přesná jako hodinky ! Jakákoliv domluva naprosto krásně funguje. A platit můžete jak hotově tak kartou. :) Pokud hledáte opravdu poctivost hygienistku, která vše krásně vysvětlí, ukáže a namotivuje tak se Zuzankou určitě nesáhnete vedle

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Byl jsem velice spokojen. Profesionalní přístup, vše vysvětleno a pečlivě vyčištěno. Paní hygienistku doporučuji.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Já jsem nadšená, velice milá a vstřícná. I přes veškerá má specifika, a že jsou zvláštní, vždy najde řešení. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Pani hyigienistka svemu oboru perfektne rozumi, je profesionalni a vyborne se o Vas postara. Za me TOP v oboru a to jsem jich vyzkousela uz hodne.

Umístění: Dentální centrum Podkovka

K paní hygienistce chodím 5 let a vždy jsem naprosto spokojena…..má skvělý přístup, vždy vše vysvětli, poradi. Doporučuji :-)

Umístění: Dentální centrum Podkovka

Paní hygienistka má skvělý přístup ke své práci. Byla jsem spokojena nejen s čištěním, ale i vysvětlením, kde mohu dělat chyby a jak se o své zuby starat.

Umístění: Dentální centrum Podkovka

S paní hygienistkou jsem byla velmi spokojena. Její přístup byl profesionální, vše ochotně a s úsměvem vysvětlila.
Ošetření bylo bezbolestné, ale přitom jemné a pečlivé. Určitě doporučuji.

Vzdělání:
Střední zdravotnická škola Ruská, obor zdravotnický asistent
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Pr...

• dentální hygiena

Znalost jazyků