Loštice 44, Loštice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Velice ochotná veterinářka tělem i duší! Vždy dokáže poradit a pomoct v nesnázích! Nejlepší veterinářka v Olomouckém kraji! V Lošticích ji mají rádi a těší se na to, že lidem ráda poradí a pomůže! Děkují občané z Loštic.

Lituji toho, že jsem dala své 2 kočičky na kastraci k této ženě.Nevěřím tomu že toto je veterinářka, jak se k nim chovala a řvala po nich . Řekla mi že kočky nesmí jíst den, pak sem se dívala na internet a tam všude píší že před kastrací nesmí jíst 12 hodin. Ale bylo to ještě horší, měla je kastrovat v 9 ráno , ale kastrovala je až v 5 večer. Nechápu jak si toto může dovolit!! Večer mi volala že si pro ně mám přijet , ale že udělala jenom Lili, Micce dala 2 dávky na uspání a ona se prý probudila po říznutí.To je opravdu strašné! Pak jí to zašila,ale operaci tedy neudělala.Když sem je vezla domů klepali se a byli velmi vystrašené.Bylo mi jich vážně líto.Po 1 dnu sem jela na kontrolu k jiné veterinářce u které sem byla před 2 roky a zdála se mi hodná. Podívala se na to a byla zděšená.Řekla mi že u nich by byla o polovinu menší rána.A když sem jí řekla že mi dávala Lilinky vaječníky na ubrousku nechtěla už nic víc slyšet.Říkala že u ní bylo víc lidí,kteří byli u Čejkové a že je dobře že vůbec moje kočičky přežili.Sem ráda že sem tam zašla,mým kočičkám ránu vydezinfikovala a dohodli jsme se na den kdy jim vytáhne stehy.Tímto Vás varuji aby jste k ní nikdo nechodil, protože jak se chová to je něco strašného a divím se že ji ještě někdo neudal!! Je mi z toho opravdu hrozně a lituji zvířátek které tam někdy půjdou.Prostě STRAŠNÉ!! :(