MVDr. Votava - Veterina Branka
Českoskalická 1836, Náchod

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pozor, změna adresy ordinace! MVDr. Votava působí od 23. 6. 2014 na nové adrese: Veterina Branka, Českoskalická 1836, Náchod.
MVDr. Votava půs...

Umístění: MVDr. Votava - Veterina Branka kastrace psa

Nechali jsme u pana doktora vykastrovat našeho pejska...byli jsme velice spokojeni, pan doktor je moc milý a ochotný pomoci. Takže můžeme jen doporučit...

Pan doktor Votava pečuje o naše pejsky již dvacátým rokem a s jeho odborností i vlídným
přístupem jsme velmi spokojeni.Zvláště jsem ocenila jeho ochotu v posledních chvílích života
našeho prvního pejska,který se v péči pana doktora dožil krásných 18 let.Každému majiteli
zvířecího kamaráda jeho ordinaci ráda doporučuji.

Vždy velmi pohotový,pomůže i mimo svou ordinační dobu. Doporučuji a chválím,jsme moc rády,že tu je!!!!

Pan Votava se stará o naše zvířectvo několik let. Má rozumný přístup, je velmi ochotný, zdatný chirurg. Jsme se službami pana doktora spokojeni.

MVDr. Votava se staral a stará o všechna tři zvířátka, která jsem měla, a vždycky byl jeho přístup zodpovědný, přímý a pečlivý.

doporučuji

myslím, že je v pohodě,hlavně cenově