Ordinace pro alergologii a kl. imunol.
Mánesova 646, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

To: Ariika
Přesně tak - každej se na vás chce obohatit.
Jen pár otázek:
V jakém medicínském oboru máte dokončené vzdělávání, že víte lépe co je potřeba, než Vaše ošetřující lékařka ?
Pokud jste nechtěla podstoupit navrhovanou léčbu, proč jste ji neodmítla a nezměnila ošetřujícího lékaře ?
Udržovací léčbu přes sezonu ? To je nějaký nový medicínský přístup ? Já se se svou alergií musím léčit celý rok - protože i když nemám aktuální problémy, tak jsem stále ALERGIK!
Nebo máte vystudovanou farmaceutickou fakultu? Že znáte obsah veškerých účinných látek v léčivech ? Jejich vzájemné interakce ? A doplňkové látky ? Ne vždy má cíl stejné cesty.
Když chcete zjistit, kdo se tak napakoval koukněte se na léky (které možná berete) a zjistěte si CENY : Výrobce/distributor x Lékárna x To co zaplatí pojišťovna.

Ano, je to bohužel velký bussiness, souhlasím s arrikou, také z toho mám takový pocit, nahnat hodně bodů, předepisovat léky (nejlépe do konce života), aby měli ty určité farmaceutické firmy z čeho žít. Léky, které udržují stav, možná mírní příznaky, ale neřeší příčinu problému a které také můžou způsobit díky nežádoucím účinkům další problémy, takže potřebujete dalšího lékaře, který dostane další body za Vaše další léčení atd... Proč jsou ordinace stále tak plné, kdy konečně začnou lékaři pacienty uzdravovat?

Neznám lepšího.Pomohl mým dětem tak,že syn už léky nepotřebuje a dcerce se astma upravilo natolik,že už 2roky neměla zápal plic!

Jeen ty nejlepší zkušenosti.Nemám co vytknout.

Souhlasím se všemi pozitivy, navíc jsem vůbec nečekal po tom, co jsem se skoro dva roky neukázal, že mě přijme tak v klidu. Žádně výčitky, prostě nová diagnostika a nový start. Super. A konzultuje ochotně i po telefonu nebo e-mailu.

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy měla. Ochotná, vždy pomůže, vždy se domluvíme tak, aby mi to vyhovovalo (v těhotenství ke mě byla ochotná dvojnásob). S tak vstřícným jednáním jsem se u jiného lékaře nesetkala.

Paní doktorka mi vždy pomůže, je vstřícná, léčbu přesně vysvětlí.

Pacientovi se opravdu věnuje, někdy je dosti upovídaná, ale jinak proti ni nemohu říci křivé slovo.

Mila pani doktorka, snazi se vyjit pacientum vstric,komunikuje a snazi se najit optimalni lecbu.

Paní doktorka Hanzálková je příkladná lékařka. Neordinuje stylem "rychle pacientovi něco dejme, ať neotravuje a ať máme zase čistý stůl", ale snaží se do pacientova problému opravdu proniknout a kauzálně ho řeší. To je přesně to, co od svého lékaře čekám. Také si velice vážím toho, že přesáhne-li pacientův problém hranice jejího oboru, nevykáže ho pryč, naopak si najde čas a pro ni neobvyklý problém ochotně vyřeší také. (Kolik lidí tohle dnes dělá, že...)